Çağatay Ulusoy’un Yeni Filmi ‘Deli Bal’

0
1897

Adını Feriha Koydum dizisi ile adını duyuran daha sonra da Medcezir dizisindeki Yaman karakteri ile genç kızların gönlünü çalan Çağatay Ulusoy yeni filminin çekimlerine başladı. Deli Bal adıyla Kasım ayında gösterime girecek olan filmin kendisi kadar çekimleri ve başrol oyuncuları da şimdiden merak konusu olmaya başladı.

Leyla Lydia Tuğutlu ile baş rollerini paylaştığı Deli Bal filminde üniversiteli bir aşığı canlandıracak olan Çağatay Ulusoy’un yeni filmi için Ay Yapım ilk startı verdi. İstanbul’da çekimlerine başlanan filmin konusu romantik bir aşk hikâyesini anlatıyor ve pek çok kişi bu filmi bekliyor. Barış ve Füsun adındaki iki üniversite öğrencisinin büyük aşkının anlatıldığı film kısa sürede sonra gösterime girecek.

Çağatay Ulusoy’un Barış karakterini canlandırmak için 7,5 kilo verdiği ve saçlarını uzattığı öğrenildi. Üniversiteli bir öğrenci görünümüne kavuşmak için sakalda bırakan Çağatay Ulusoy bateri dersleri de alıyor. Ayrıca motosiklet eğitimlerine de başladı.

Çağatay Ulusoy Deli Bal Film Görüntüleri

Arananlar:
Deli Bal filmi, deli bal filmi konusu, çağatay ulusoy deli bal, deli bal filminin konusu, deli bal konusu, delibal, deli bal in konusu, deli bal film, deli bal, çağatay ulusoy delibal

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER