Yazlık Bayan Kapri Modelleri

0
1635

Baharın gelmesi ile birlikte modacılar ve ünlü markalar da yaz kreasyonlarını yavaş yavaş tamamlayıp biz tüketicilerin kullanımına sunmaya başladılar. Biz bayanların yaz aylarında vazgeçilmezi olan kapriler de bu sezonda da farklı tasarımlar ve renkler ile yerini alıyor.

Yaz sıcaklığında en rahat ve fiyat açısından da en uygun olan kıyafetler muhakkak kaprilerdir.  Bacaklarının güzellik ve estetiğine güvenen ve sıcak yaz günlerinde serinlemek isteyen kadınların dolaplarından eksik olmayacak olan bu parçalar, yeni sezona bomba gibi renk ve desenler ile giriyor. Sadece rahatlık açısından değil şıklığınızı tamamlamak için de bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Ayrıca hemen hemen her üst modelle de rahatlıkla kombinleyebiliyorsunuz.  Tişört, atlet, body ve hatta ceket ile kullanabilirsiniz kapri modellerini. Günümüze kadar birçok farklı kumaş çeşidi ile tasarlanabilen kaprilerde genellikle denim, pamuk saten, deri ve sağlıklı kumaşlar tercih ediliyordu. 2015 yılı yaz sezonunda ise kapri kumaşlarında daha çok denim ve pamuk saten kumaşlar tercih ediliyor. Renk skalasında ise denim renkleri, krem, siyah ve bej renkleri ilk gözümüze çarpanlar arasında. İkinci sırada ise yeşil, beyaz ve lacivert renkleri geliyor. 2015 sezonunda spor modeller kadar iş ve şık ortamlarda da tercih edilebilecek klasik kapri modelleri karşımıza çıkıyor.

Son yıllarda pantolon paçalarının gittikçe kısaldığını görüyoruz fakat kapri modellerinden bilek üstü boylar varlığını devam ettiriyor. Yırtık ve yıpratılmış modeller de bu sezon çok karşılaşacağımız modeller arasında.

Yazlık Bayan Kapri Modelleri

2015 kapri modelleri
2015 kapri modelleri
beyaz bayan kapri modelleri
beyaz bayan kapri modelleri
en güzel kapriler
en güzel kapriler
kapriler yazlık
kapriler yazlık
kot kapri modelleri
kot kapri modelleri
lcw bayan kapri modelleri
lcw bayan kapri modelleri
lcw bayan kapriler
lcw bayan kapriler
moda kapri modelleri
moda kapri modelleri
renkli kapriler
renkli kapriler
yazlık kapri 2015
yazlık kapri 2015
Arananlar:
lcw bayan kapri, kapri bayan, 2015 lcw kapri modelleri, beyaz kapri bayan, kapri modelleri bayan, yazlık bayan kapri modelleri uzman moda fiyatları, uzmanmoda com kapri fiyatları satın al, yazlık bayan kapri modelleri, lcw kot kapri bayan fiyat, yazlık kapri modelleri

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER