Rengarenk kulplu bardaklarınız dolap içinde kalmasın!

0
1632
Rengarenk kulplu bardaklar

Kulplu bardaklar, hepimizin keyif zamanında eline alıp saatlerce sıcak içeceğini yudumladığı şirin mi şirin bardaklardır. Çeşitli desenlerde ve rengârenk tasarımlarla mutfaklarımızı süsleyen kulplu bardaklar, mutfaklarımızda şirin mi şirin bir hava yaratmaktadır. Kulplu bardakları mutfakta aksesuar olarak kullanmak ise son dönemde oldukça moda olan bir görüntüdür.

Peki, hangi tarz mutfağa hangi desende kulplu bardaklar yakışmaktadır?

ŞİRİN MUTFAK TEMASI: CUPCAKE TASARIMLI BARDAKLAR

Mutfağınızda şirin mi şirin bir hava yaratmak istiyorsanız ve masal diyarından çıkmış gibi bir mutfakta vakit geçirmek istiyorsanız; cupcake şekilli objeler size yardımcı olacaktır. Cupcake desenli kulplu bardakları mutfağınızda sergileyerek sevimli bir hava yaratabilirsiniz. Feminen objeleri sevenler ve pembe rengini bu masal diyarında kullanmak isteyenler şeker pembesi renginde cupcake desenli kulplu bardaklar tercih edebilirler.

BARDAKLARINIZI SERGİLEMEK İÇİN: AÇIK RAF MUTFAKLAR

Kulplu bardaklarınızı hem sergilemek hem de işiniz olduğunda rahatlıkla alıp kullanmak için açık raf mutfaklar oldukça uygun bir seçim olacaktır. Bu sezon country ve romantik tarzda mutfakların da moda olması sebebi ile açık raf sistemi oldukça popülerdir. Modern evlerinizde, eskiyi hatırlatan bu açık raf mutfaklar ile nostalji havaları da estirebilirsiniz. Açık raflarda isterseniz kulplu bardakları, isterseniz de tabaklarınızı ve dekoratif eşyalarınızı sergileyebilirsiniz.

İpucu: Kulplu bardaklarını mutfağında sergilemek isteyenler açık raf sisteminden yararlanabileceği gibi; dolapların altına takacakları kancalar ile de bardaklarını sergileyebilirler. Kullanım fonksiyonu açısından da oldukça kullanışlı olan bu kancalar sayesinde bardaklarınız hem yer kaplamaz, hem de rengarenk kulplu bardaklarınız dolapların içinde esir kalmaz.