Turuncu Ev Dekorasyonu İçin En İyi Örnekler

0
1789
turuncu duvarlar eve farklı bir hava katıyor

Evimizde hangi renkleri tercih etmekten yanasınız? 2015 yaz ev dekorasyonu örneklerinde, hareketli ve sıcağa dönük renkler öne çıkıyor. Yalnızca iç dizayn bazında değil, bahçe mobilyaları ve dış mekan aksesuar kreasyonlarında da turuncu renk öne çıkıyor. Mobilya modelleri için konuşmak gerekirse, klasik tarzdan ziyade daha yenilikçi ve hareketli, insanı içine çeken yeni nesil konseptler düşünülebilir. Ider mobilya, Tekzen mobilye, Ikea mobilya başta olmak üzere İstanbul Masko ve Modoko mobilya sitelerinde birçok mağaza turuncu renk konseptli, faydalanabileceğiniz mobilya modellerini sunuyor.

Turuncu mobilya fiyatları

Mobilyaların renklerine ya da tarzlarına göre bir değerlendirme değil ancak markasına ve yapı maddesine oranla fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Mobilyanızı aldığınız yere göre değişiyor, minimum tekli koltuklardan tutarsa 50 TL-100 tl arasından başlayan mobilya rakamları üste doğru gittikçe, 1000 TL- 2000TL bandında ilerlemekte. Eğer daha detaylı bilgi istiyorsanız mobilya üreticilerinin renkli mobilya konseptlerini sunduğu sayfalar üzerinden turuncu mobilya modellerine bakabilirsiniz, tabii ki yazımızın sonundaki mobilya galerisine bakmadan harekete geçmeyin!

Turuncu ton mobilyalar hangi renkler ile kombine edilebilir?

Turuncu mobilya modelleri ağırlıklı olarak iki başlıkta incelenebilir, zira açık renk tonlamalarında özellikle beyaz-turuncu mobilya modelleri çok kullanılıyor. Ana renk olarak olmasa da aksesuar modelleri, TV üniteleri ve vazolar, farklı renk tonlamaları ile turuncu beyaz konsepti çok hoşunuza gidebilir. Tabii ki uzmanmoda.com olarak yalnızca işin teorik kısmından bahsetmiyoruz, aynı zamanda pratiğine de gireceğiz:) Başta Tumblr, Pinterest ve Wehearthin gibi dekorasyon konsept siteleri olmak üzere dekorasyonun, ev modasının kalbinin attığı yerlerden sizin için en şık, en kaliteli ve en çok göze hitap eden turuncu konseptli ev dekorasyon örneklerini topladık ve derledik.