Hindistan’da Acı Olay: Tecavüz Edemediği Kadını Yaktı

0
1111

Hindistan’dan gelen bir haber, dünyada kadına şiddetin ne boyutta olduğunu bir kere daha gösterdi. Cinsel şiddet ve fiziksel şiddete karşı mücadele her ne kadar yükselir olursa olsun, bu büyük problemin bir türlü önü alınamıyor ve kötü haberler birçok yönden gelmeyi sürdürüyor. Geçen günlerde Hindistan’ın Kanpur kentinde yaşanan acı bir cinayet, hem cinsel hem de fiziksel şiddetin yüzünü bizlere bir kere daha gösterdi.

Arkadaşına eşine tecavüz etmek istedi

Pipri adlı köyde, bir adam arkadaşının eşine tecavüz etmek istedi. Kadının evini basan adam kadın istememesine, karşı koymasına rağmen tüm gücüyle karşı koydu. Ancak ona engel olamadı, bu esnada çocuğu da evdeydi ve yaşanan bu acı olayın tanığı oldu. Annesine tecavüz etmek isteyen adama müdahale etmeleri için hemen dışarı çıkan çocuk, komşulara olayı haber verdi, ancak işin daha da kötü bir yere gitmesine sebep olan olaylar ondan sonra yaşandı.

Çocuk komşulara haber verince, adam tecavüz ettiği kadını yaktı…

Mahalle sakinlerinin olay yerine gelmesinden korkan ve olayın duyulmasından endişe eden adam, kadına tecavüz ettikten sonra onu yakarak evden uzaklaştı. Eve gelenlerin karşılaştığı manzara, son derece acıklıydı…

Times of Indıa gazetesinin haberine göre olayın ardından kadının eve gelen kocası, hemen alevleri söndürdü ve ağır yaralanan eşi için ambulans çağırdı. Kadının durumunun ciddiyetini koruduğu ifade ediliyor. Yaşanan gelişmeleri, Hindistan’da kadına yönelik şiddet olaylarının devamını sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Modahaber