Düğün için bluz modelleri

0
4032
yakası taşlı Düğün İçin Bluz Modelleri

Düğünlerde her zaman abiye kıyafet giymek uygun olmayabilir. Bunun için de oldukça şık bir bluzu etek veya pantolonlarınız ile kombin yaparak düğünde şıklığınızı konuştururken tarzınızdan da ödün vermeyebilirsiniz. Bluz kullanımı düğünlerde genellikle misafirlerin tercih ettikleri bir giyim çeşididir. Bunun için de yüzlerce farklı model ve birbirinden şık tasarımlara sahip olan bluzları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Düğün için tercih edebileceğiniz bluz çeşitleri arasında özellikle tamamen dantel detaylara sahip olan şık parçaları tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte saten bluzlar da düğünlerde en çok tercih edilen bluz çeşitleri arasında yer almaktadır. Saten veya şifon bluzları şık bir etek ile kombin yaparak düğün için kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca pantolon için de tercih edebileceğiniz ve tesettür giyimde de sıkça kullanılan tunik şeklindeki işlemeli bluzları da hem rahat kullanımı hem de şık görünümü için rahatlıkla tercih ederek düğün veya diğer davetlere katılabilirsiniz.

Düğün için bluz çeşitlerinde özellikle koyu renkli bluzlar yerine kıyafetinizi daha canlandıracak açık renkli tonları tercih etmelisiniz. Özellikle şık bir aksesuar ile tamamlayarak abiye kıyafetin şıklığı ile yarışacak bir kombini da bluz kullanarak gerçekleştirebilişiniz. İpek bluzlar da düğünler için oldukça uygun olan bluz çeşitlerdendir. İpek veya şifon bir bluzu şık bir şekilde diğer ürünleriniz ile tamamlayarak düğün için kendinizi hazır hale getirebilirsiniz.