Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası

Kullanım Şartları

Uzmanmoda.com‘u kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız

Uzmanmoda.com, kullanıcılarını herhangi bir ücret karşılığı olmaksızın bilgilendirmeyi hedefleyen bir portaldır .

Uzmanmoda.com, içeriğindeki bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini; kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağını, bölünmeyeceğini, süresinde, güvenli ve hatasız olacağını garanti etmez. İçerik bilgilerinin kullanılmasından doğan dolaysız veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir.

Uzmanmoda.com, bu sitelerdeki malzemelerin kullanımı yada kullanım sonuçları, doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği, zamanında olduğu ve sair hiç bir konuda garanti vermez.

TELİF HAKKI
Kurumların ve Şahısların; isim, telif, patent hakkı veya firmayı rencide edici yorumlar bulunduğunu belirttiği
linkler için, şikayetçi kurum veya şahısların, mailinin tarafımıza ulaşmasından sonra en kısa sürede kaldırılacaktır.

Uzmanmoda.com‘da yayınlanan tüm ürün, katalog resimler ve marka logoları marka sahiplerine aittir. Şikayet, yorum ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için lütfen iletişim bölümünü kullanınız. Buraya tıklayarak ileşim sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kullanıcılar

Sitemizde yayınlanan yazılar tarafımıza gönderilen basın bültenleri çoğunlukta olup ve internet üzerinden derlenerek  kaynak gösterilerek yayınlanan yazılar yer almaktadır.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2015 uzmanmoda.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları uzmanmoda.com’a aittir. Uzmanmoda.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar uzmanmoda.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www. uzmanmoda.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Uzmanmoda.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the uzmanmoda.com. However, sometimes the uzmanmoda.com uses third parties to process your information. Uzmanmoda.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the uzmanmoda.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the uzmanmoda.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the uzmanmoda.com and its services. When you use uzmanmoda.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the uzmanmoda.com cookies section of our full Privacy Policy.