Abiye babet modelleri 2015

0
2244
Abiye Babet Modelleri 2015_10

Özel günlerin vazgeçilmezi olan abiyelerin güzelliği kullanılan diğer aksesuarlara ve ayakkabılara göre belirlenir. Abiyenizin göründüğünden daha şık olmasını sağlayan detaylardan olan ayakkabı seçimlerinde rahat ve şık bir model seçmek isterseniz abiye babet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

2015 Abiye Babetlerinde Neler Var?

2015 yılı ayakkabılar açısından zarafet ve şıklık yılı olarak karşımıza çıkıyor. Bu nedenle abiye babet modelleri 2015 yılında tüm cazibesi ve zarifliği ile bayanların şıklığını konuşturuyor. Üzeri taşlarla süslenmiş olan modellerin öne çıktığı abiye babet modellerinde stiletto yani hafif sivri burunlu tasarımlar dikkat çekiyor.

Transparan Abiye Babetler Moda!

Abiye babet modelleri 2015 moda akımlarından olan transparan modası ile bütünleşmiş seçenekler sunuyor. Şeffaf ve üzerinde taşlar olan bu ayakkabılar abiyelerin altında adeta Sindrella ayakkabısı gibi duruyor. Üzeri dantelli ve ya tüllerle işlenmiş modellerde oldukça seviliyor. Özel günlerde ve davetlerde kullanılmak üzere genellikle beyaz, toz pembe, krem ve pudra tonları tercih ediliyor.