Bayan Kareli Gömlek Modelleri

0
2347

Bayan Kareli Gömlek Modelleri

Hanım hanımcık bir tarzı oluşturan ilk adım, ofis şıklığını tamamlayan parça ya da sportif bir tavrın temsilcisi. Bayan giyim modasının vazgeçilmezlerinden olan gömlekler her kadının gardırobunda sayıca üstün olan parçalardandır kuşkusuz. Özellikle son yıllarda oduncu gömleği dediğimiz kareli gömlek modası hızla yükselen bir eğilim olmaya devam ediyor.

Geçmişte erkeklerde aşina olduğumuz kareli gömlek modası son yıllarda kadınlar arasında da hızla yayılıyor. Maskülen tarza referans eden fakat oluşturduğunuz kombine göre feminen bir tarzla da uyumlu olan bu gömlekler zor zamanların kurtarıcısı durumundadır.

Yazın kot şortlarla rahatlıkla kombinleyebileceğiniz gibi, kış aylarında da ekose ismi verilen pamuklu bir kumaştan üretilen kareli gömlekleri üşüme derdi olmadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kadınlar tarafından daha çok kırmızı, mavi ve bordo renkler tercih ediliyor. Eğer siz de kareli bir gömlek almak istiyor ve renk konusunda kararsız kalıyorsanız size tavsiyemiz bordo ve mavi renklerin ağırlıklı olduğu desenlerden yana olacak.

Zira bu yılın modası kareli gömlekler için borda ve mavi renkler. Özellikle dar ve normal kesim kareli gömlek modellerini jean pantolonunuzun içine sokarak kullanabilirsiniz. Aksesuar olarak seçeceğiniz siyah kalın bir kemer ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Ayakkabı olarak ise mevsime göre uzun çizme ya da spor ayakkabı kullanabilirsiniz. Üzerinize de deri bir ceket alarak tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Bayan Kareli Gömlek Resimleri