En Güzel Bayan Çanta Modelleri

0
2428

En Güzel Bayan Çanta Modelleri

Kadınlar için çanta bir tutkudur, bağımlılıktır. En çok ihtiyaç duyduğumuz aksesuar olmasının yanında kıyafetlerimizi tamamlayan en önemli parçadır. Peki, piyasada bu kadar fazla çeşit varken çantamızı nasıl ve neye göre seçmeliyiz? 2015 yılında moda olan çanta modelleri hangileridir?

Son yıllarda çanta tasarımcıları yüzlerce farklı model ve tarz çanta ile karşımıza çıkıyorlar. Her yaş, her tarz ve stile hitap eden bir çanta bulmak mümkün. Peki, yaşımıza tarzımıza ve dahası sağlığımıza en uygun çantayı nasıl seçebiliriz? Çoğu kadın çanta seçiminde çantanın rengi ya da modelini dikkate alarak seçim yapar. Oysaki çanta seçiminde çantanın büyüklüğüne ya da şekline göre sizin üzerinizde en güzel duracak çantayı seçebilmeniz mümkün.

Örneğin, kısa boylu biriyseniz büyük çantalar kesinlikle uzak durmanız gereken çantalardır. Çünkü boyunuzu olduğundan daha da kısa gösterecektir. Metal saplı ve küçük portföy çantalarla özel bir gecede oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. İnce ve uzun proporsiyona sahip bir kadınsanız hemen hemen her çanta modeli size uygun olabilir.

Yaz sezonunun çanta modellerini ise daha küçük boyuttaki çantalar oluşturuyor. Yazın havasıyla bütünleşecek olan pastel tonlardaki bu çantalar herkesin favorisi olacak. Geçen sezon sokak modasının öncüsü olan neon renkler bu sezonda yavaş yavaş ortadan silinmeye hazırlanıyor.

Bayan Çanta Modelleri