Trend Gelinlik Modelleri

0
2600

Biz kadınlar için gelinlik giymek en büyük hayalimiz ve arzumuz iken bayanlar arasında taşlı kabarık gelinlik modelleri yaygınlaşmıştır. Her sene gelin adayları moda evlerinde pek çok farklı modelleri ile gelin adaylarının daha da heveslenmelerini sağlamaktadır. Hem ince ve fit bir vücuda sahip olan hem de fazla kilolara sahip olan bayanların gelinlik tercihleri arasında yer alan kabarık gelinlik modelleri tercih edilir iken son zamanlarda taşlı kabarık gelinlik modelleri ilgi görmektedir. Sadelik istemeyen ve cesaret sahibi bayanlar dekolteli kabarık gelinliklere yönelebilirler. Kabarık ve dekolteli gelinlikler 500 lira ile 5000 lira arasında moda evlerinde yerlerini almışlardır.

Kabarık gelinlik modelleri arasında ilgi çeken bir diğer model ise ince ve güzel bir vücuda sahip bayanlar için mini modelde gelinliklerdir. Daha önce moda evlerinde yer almasına rağmen pek ilgi odağı olmuyor iken son zamanlarda trendler arasında yerini almaktadır. trend gelinlik modelleri özellikle ünlü markaların gelinlikleri dikkat çeker iken mini kabarık gelinlik modellerinde kullanılan taşlın modelleri de gelin adaylarının dikkatini çekmektedir.

Genellikle moda evlerinde önerilen modeller arasında en öne çıkan tasarımlar straplez gelinlik modelleridir. Elbette yazın en büyük özelliği ‘günlük güneşlik’ diye tabir edilen yazın olacak düğünlerdir.

Kısa boylu gelinler ise gelinlik seçimlerinde öncelikle vücut oranlarına dikkat etmeleri gerekmektedir. Bacak boylarının beden boylarına oranları, bacaklarınız mı yoksa bedenleriniz mi daha kısa bunu öncelikle analiz etmeniz gerekmektedir.

Trend Gelinlik Modelleri