Yazlık Bayan Pantolon Modelleri

0
2099

Pantolonlar gerek kadınlar gerekse de erkekler için yaz kış fark etmeksizin vazgeçilmez parçalar arasındadır. Hem günlük yaşamda hem de iş yaşamında en çok tercih edilen ve her gardıropta en çok bulunan kıyafet türü pantolonlardır herhalde. Rahatlıkla kombinleyerek stilinizi tamamlayabildiğiniz bu parçalarda 2015 yılı yaz sezonunda bizi ne gibi sürprizler karşılıyor sizin için araştırdık.

Renkli ve kısa pantolonların trendler arasında yer aldığı 2015 yaz sezonunda, çiçekli ve tropikal desenler pantolonlarda oldukça ön plana çıkıyor. Paçaları lastikli, dar şalvar tarzı kullanımı oldukça rahat olan pantolon modelleri ve geniş paçalı pantolon modelleri sıcak yaz akşamları için vazgeçilmeziniz ve kurtarıcınız olacak.

Her sezon revaçta olan keten pantolonlar da bu sezon sokaklarda sıklıkla karşılaşacağımız modeller arasında yer alıyor. Ünlü modacılara göre ise bu sezonun keten pantolon renk seçimi beyazdan yana olacak. Yüksek bel pantolon modelleri de geçmişten günümüze uzanan ve özellikle 2015 yaz sezonunda sokaklarda boy gösterecek olan modellerden. Skinny jean ya da boru paça deri pantolonlar ile şık davetlerde tüm dikkatleri üzerinize toplayabileceğiniz gibi boy friend jean ya da cigarette pantolon modelleri ile salaş tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Siz de dar paçalı pantolonları topuklu ayakkabı ve stiletto ayakkabılar ile bol paçalı ya da İspanyol paça modelleri spor ayakkabılar ile kullanarak hem rahatlığı hem de şıklığı yakalayabilirsiniz.

Yazlık Bayan Pantolon Modelleri