Yazlık Kot Etek Modelleri

1
2643

Kot etekler biz kadınlar için yaz ve ilkbahar aylarının vazgeçilmezidir. Hatta vazgeçilmezin ötesinde çoğu zaman kurtarıcımız durumundadır. Uzun, kısa, açık ya da koyu renk fark etmeksizin her kadının dolabında mutlaka bir tane kot etek mevcuttur. Peki, yaz aylarında en çok tercih edilen modeller hangileridir? Bu yazımızda sizin için yazlık kot etek modellerini araştırdık.

Gerek uzun modeller gerek kısa modeller gerekse de salaş modeller. Piyasada kot etek adına bu kadar çeşitlilik varken her tarz ve stile uygun bir kot etek bulmak mümkün.

Hal böyle olunca geriye sadece doğru kombin oluşturmak kalıyor. Örneğin, sıcak bir yaz akşamındasınız ve arkadaşlarınızla eğlenmek için gece dışarıya çıkacaksınız. Açık renk tercih edeceğiniz bir kot etek ve üzerine sıfır kol ten rengi bir bluz. Tek ihtiyacınız olanlar bunlar. Kot eteğinizi giyin ve ten rengi bluzunuzu kot eteğinizin içine sokarak kullanın. Ayakkabı tercihinizi de dolgu topuk, önü açık ve camel rengi bir sandaletten yana yapabilirsiniz. İşte şık ve bir o kadar da rahat kombininiz hazır. Salaş bir tarzınız var ise gardırobunuzda mutlaka buz mavisi bol bir kot etek bulunmalı.

Üzerine giyeceğiniz siyah ya da beyaz büstiyer ile tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Ayakkabı olarak da camel ya da saks mavisi renk tercih edebilirsiniz. Bir başka kombin önerisi olarak ise yine salaş buz mavisi kot eteğinizin üzerine bu kez salaş siyah bir bluz giyip bluzunuzu eteğinizin içine sokun. Dolgu topuk mor bir ayakkabı modeli ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Yazlık Kot Etek Modelleri