En farklı kitaplık modelleri

0
6027

Kitap okumaya meraklı biri iseniz ve ev dekorasyonunda kitaplık ve kütüphane dekorasyonu sizin için oldukça önemli bir konudur. Klasik anlamda bir kitaplık ya da kütüphane modeli yerine alternatif ve daha farklı bir kitaplık modelini evinize taşımak istiyorsanız; işte size evinizde bulunan malzemeler ile yapabileceğiniz değişik kitaplık modelleri… Üstelik hepsi kendi yaratıcılığınız ve çabanız ile ortaya çıkacak, basit ve ufak bütçeli kendin-yap projeleri…

Kendin Yap: Eski Çekmecelerinizi Değerlendirin

Evinizde eski çekmeceler var ve siz onları artık bir işe yaramaz diye ardiyeye kaldırdınız di mi? İşte ardiyedeki çekmeceleri gün yüzüne çıkarma ve değerlendirme zamanı! Eski görünümlü çekmecelerinizi ahşap boyaları ile boyayarak ya da görüntüsüne sadık kalmasını isterseniz vernikleyerek oldukça güzel ve vintage görünümlü kitaplıklar elde edebilirsiniz. Çekmeceleri iç tarafları odaya bakacak şekilde duvara monte edip, çekmece içlerini raf şeklinde kullanabilirsiniz. Çekmece içlerine kitaplarınızı koyabileceğiniz gibi, dekorasyon objelerini de sergileyebilirsiniz.

Kendin Yap: Gitar Kutusundan Kitaplık

Bir zamanlar gitar çalma hevesi ile aldığınız ve bir kenarda duran gitar kutusunu artık değerlendirme vakti geldi di mi? Gitar kutusunun ön yüzündeki kapağı sökün. İçine uygun ölçüde raflar kestirip monte ettirin. Hazır olan raflı kitaplığınızı duvara monte ederek en güzel kitaplarınızı sergilemeye başlayın.

Kendin-Yap: Kütükler

Kalın kütükler, son dönemde ev dekorasyonunda oldukça tercih edilen malzemelerden birisidir. Özellikle son dönemde doğal dekorasyon tarzının oldukça popüler olması ile birlikte, kütükler de evlerde farklı amaçlar ile değerlendiren bir malzeme haline gelmiştir. Kütüklerden kitaplık yaparak oldukça farklı bir tasarıma imza atabiliriniz. Yapmanız gereken, kütükleri üst üste koyup aralara tahta raflar monte etmek. Kalın kütükler sayesinde; kitaplarınızı sergileyeceğiniz çok şık bir kitaplığa da imza atabilirsiniz.

Kitaplıklar

Kitaplıklar

Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

Kilim kitaplık modelleri

Kilim kitaplık modelleri

Modern

Modern

Kitaplıklar

Kitaplıklar

Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

Kitaplık Modelleri ve Fiyatları Birbirinde Güzel Kitaplıklar

Kitaplık Modelleri ve Fiyatları Birbirinde Güzel Kitaplıklar

DUVAR KITAPLIK MODELLERI

DUVAR KITAPLIK MODELLERI

 

Gallery of En farklı kitaplık modelleri