Kristine Johannes Gelin Çantaları Elle’de!

0
3458

Kadınların severek takip ettiği Elle düğünlerde kullanılan gelin çantalarını tasarlayan Kristine Johannes ile güzel bir röportaj gerçekleştirdi. Gelinler için birbirinden şık ve çarpıcı gelin çantası modelleri tasarlayan Johannes kristalller kadar değerli çantalar tasarlıyor. Çantalardaki farklı tasarım ve gelinlere yakışır asalet bir anda fark edilebiliyor.

2012 yılında kurduğu Rauwolf markası için özel tasarımlar hazırlayan Kristine Johannes bayanların ellerinden düşürmek istemeyeceği çalışmalar ortaya çıkarıyor. New York asıllı olarak çalışma hayatına başlayan Rauwolf markasında kişiye özel çalışmalar da yapan Johannes dünyaca ünlü pek çok kişiye de çantalarını sunuyor. İstanbul’da bulunan Vakko mağazasından da satışa sunulan bu çantalar gelinleri en özel günlerinde yalnız bırakmayarak bütün güzellikleri gölgede bırakacak nitelikte tasarlanıyor.

Elle sayısına verdiği röportajda zamansız ve eşsiz parçalar üretmeyi tasarım felsefesi haline getirdiğini söyleyen Johannes, gelinler için yadigar olacak ve her zaman güzelliğini ve modernliğini koruyacak tasarımlar hazırlamaya çalıştığını söyledi.

Elle Gelin Çantaları