Saç gürleştirici maske

0
3457
Saç Gürleştirici Maske

Kadın erkek herkes için en önemli bölgelerden olan saçların dökülmesi ve seyrekleşmesi son zamanların en büyük problemlerinden olmaya başlamıştır. Bu sorunlara karşı kullanılan yöntemlerden olan saç gürleştirici maskeler saç köklerine etki etmesi ve saç dökülmesine neden olan etmenleri ortadan kaldırması nedeniyle sıkça tercih ediliyor.

Saç Gürleştirici Maske Tarifleri

Saçlarınızdaki seyrekleşme canınız sıkıyorsa bunun için doğal saç gürleştirici maske tarifleri denemeye başlamalısınız. Düzenli kullanım ile sonuç alabileceğinizi unutmayınız.

Tarif 1

1 tane yumurta ile bir çay kaşığı kadar kakaoyu karıştırın. Daha sonra üzerine bir çay bardağı kadar ayran ekleyin. Oluşan karışımı saçlarınıza sürün. Kuruyan saçların üzerine nemli bir havlu koyun. Yarım saat sonra yıkayın. Haftada 3 kere denemeyi unutmayın.

Tarif 2

İbrahim Saraçoğlu saç gürleştirici maske tarifini deneyerek saçlarınızda büyük değişimi görebilirsiniz. Birer çay kaşığı olmak üzere havuç yağı, badem yağı, çam yağı, sarımsak yağı ve buğday yağını karıştırın. Haftada iki kere saçlarınıza sürün ve 1 saat sonra yıkayın.