Whatsapp’da yeni özellik: Yıldızlı Mesaj

0
21722
Whatsapp Yıldızlı Mesaj özelliği

Dünya genelinde yaklaşık 900 milyon kullanıcısıyla Dünyanın en popüler çevrimiçi mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp’a yeni bir özelli daha geldi.Özelliğin adı yıldızlı mesaj.

Özellikle facebook’un whatsapp’ı bünyesine katmasından sonra peşpeşe birtakım yeni özelliklerle güncellenen whatsapp, kullanıcı sayısını önemli ölçüde arttırarak alanında açık ara liderliği elinde bulunduruyor.

Yıldızlı mesaj nedir?

Yeni güncelleme ile birlikte uygulamaya eklenen yıldızlı yada diğer bir adıyla işaretli mesaj özelliği ile artık sizin için daha önemli olan mesajları diğerinden ayırabileceksiniz.Sohbet esnasında mesajınızı işaretlerseniz daha sonra bu mesaja kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bu özelliği WhatsApp kullancılarına beta sürümle (v2.12.338) sunmaya başladı.

Peki yıldızlı mesaj özelliği nasıl kullanılıyor?

Öncelikle mesajlaştığınız arkadaşınızla olan sohbet ekranınıza giriniz.Sonrasında sizin için önemli olan ve daha sonra ulaşmak istediğiniz mesajın üzerine tıklayın.Açılan pencerede yıldız simgesini göreceksiniz.Ona bir kez dokunmanız yeterli.Sonra kişi profilinden ‘İşaretlenmiş Mesajlar’ kısmına tıklayın.Burada yıldızladığınız mesajlarınızı göreceksiniz.