Hangi Ünlü Yılbaşında Nerede Olacak?

0
2534

Yusuf Güney
Yusuf Güney bu yıl, Bolu’da Büyük Abant Oteli’nde hayranlarıyla yeni yıla girecek.

Demet Akalın
Bu yılbaşı ünlü sanatçı için yoğun geçecek. İki ayrı yerde konser verecek olan şarkıcı ilk olarak saat 21.00’de Wyndham Grand İstanbul Levent’te olacak. Ardından soluğu saat 01.30’da Ataşehir’deki Afro Club’ta alacak. Bu konserde de Akalın, DJ Suat Ateşdağlı eşliğinde şarkılarını söyleyecek.

Murat Dalkılıç
Kendisi de İzmirli olan Murat Dalkılıç, yeni yılın ilk gecesini İzmir Arena’da sevenleriyle karşılıyor.

Banu Zorlu
Banu Zorlu, İstanbul Martı Hotel’de 20.30’da sahneye çıkacak. Geceyi sevenleriyle burada geçirecek.

Hande Yener
Ünlü sanatçı, Beşiktaş Belediyesi’nin organizasyonuyla 31 Aralık gecesi Akmerkez’in önünde halka büyük konser verecek. İstanbullular için büyük hazırlıkların yapıldığı konserde sanatçıya 30 kişilik dans ekibi de eşlik edecek.

Ziynet Sali
Ünlü sanatçı Cevahir Otel Kongre ve Kültür Merkezi’nde 2 bin kişilik salonda konser verecek. Sali, programı öncesi iddialı bir şekilde konuştu: “Yılbaşı konseri değil bir şölen gecesi hazırlıyorum, 6 saatlik dolu dolu bir program ile eğlenceye doyacağız.”

Şevval Sam
Toprak Kokusu adlı yeni albümünü çıkaran Şevval Sam, yılbaşı gecesi Şişli’de Günay Restorant’ta sahne alacak. Sam, yeni albümündeki türkülerini de dile getirecek.

MFÖ
MFÖ, yeni yılda Suada Club’ta sahneye çıkacak. Grubun unutulmaz şarkılarıyla yeni yıla girmek istiyorsanız, adresiniz belli.

Bengü
Bengü, yeni yıla Hilton Convention Hall 1 konseriyle merhaba diyecek.
Dicle Olcay da Begüm’den önce aynı yerde sahneye çıkacak.

Soner Olgun
Soner Olgun, yılbaşı gecesi Baltalimanı’ndaki Portaxe adlı mekanda sahneye çıkacak. Saat 23.00’te başlayacak olan program saat 02.30’a kadar devam edecek.

Simge
“Miş Miş” şarkısıyla adını duyuran Simge, İstanbul’daki Lila’s Lounge Restorant’ta sahneye çıkacak.

Koray Avcı
Koray Avcı yeni yıla Ankara’da girecek. Avcı, Jolly Joker Yılbaşı Özel konserinde sahne alacak. Genç şarkıcı, yeni yıla Başkentliler ile birlikte girmek için hazılanıyor.