Vestiyer Modelleri

0
6248
Vestiyer Modelleri 23

Evlerin girişinde kullanılan ve kalabalıkları ortadan kaldırarak düzenli bir görüntü elde etmeyi sağlayan vestiyer modelleri antrelerde rahat bir kullanım sağlıyor. Aynalı, aynasız, sürgülü-kapaklı gibi çeşit çeşit modele ve renk seçeneğine sahip olan vestiyerlerin içerisine ceketler, mantolar, pardösüler asılabiliyor. Ayrıca hemen alt kısmında yer alan ufak dolaplara ise terlik ve ayakkabı gibi ürünler koyulabiliyor. Çoğu zaman evlerdeki farklı eşyaları da alan bu ürünler büyük bir kalabalıktan kurtulmayı sağlıyor. Antrenin genişliğine ve yapısına göre seçilebilecek olan vestiyerlerin duvar içerisine gömülenlerinden portmanto şeklinde olanlarına kadar pek çok modeli bulunuyor.

Vestiyer Modeli Nasıl Seçilir?

Vestiyer seçimlerinde koridorun ve kapı girişinin genişliğine dikkat etmek gerekiyor. Bu nedenle dar kapı girişlerinde duvardan duvara vestiyer kullanmak yerine birkaç bölmesi olan ufak bir vestiyer seçimi daha geniş bir görüntü kazanmayı sağlayacaktır. Eğer koridorunuz ve kapı girişiniz genişse burada büyük vestiyerler tercih edebilirsiniz. Tavana kadar olan vestiyerler ve gömme vestiyerlerde oldukça şık duracaktır. Ayrıca kapı girişiniz yeterince ışık almıyorsa aynalı modeller seçerek ortamı da daha aydınlık gösterebilirsiniz.

Vestiyer Modeli Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vestiyer modelleri farklı renklerde ve ebatlarda olsa da evlerdeki kullanımına uygun olarak seçilmesi gerekiyor. Özellikle kaliteli malzemelerden üretilen vestiyer modelleri daha uzun ömürlü olacağı için vestiyer alacakların malzeme seçimlerinde ahşap, meşe gibi seçeneklerden faydalanması daha iyi olacaktır. Vestiyerlerin bazıları çekmeceli şekilde üretildiği için bu modellerden aldığınızda çocuklarınızın şapkalarını, eldivenlerini ya da şemsiye gibi ürünlerinizi buraya koyabilirsiniz. Yanında oturma alanı ile hazırlanan vestiyerler ise daha rahat bir şekilde ayakkabınızı giymenizi ve ya dinlenmenizi sağlayacaktır. Ayrıca bibloların ya da süs eşyalarının koyulacağı bir vestiyer ile de şık görünen koridorlar dekore edebilirsiniz.

Vestiyer Portmanto Modelleri 2016 Antre Dekorasyonu

Vestiyer Portmanto Modelleri 2016 Antre Dekorasyonu

Vestiyer Modelleri 2015

Vestiyer Modelleri 2015

2015 Vestiyer

2015 Vestiyer

Bellona portmanto modelleri

Bellona portmanto modelleri

Vestiyer Modelleri 79

Vestiyer Modelleri 79

Kilim vestiyer modelleri

Kilim vestiyer modelleri

Modern vestiyer modelleri 2016

Modern vestiyer modelleri 2014

2016 portmanto modelleri

2015 portmanto modelleri

 

Vestiyer Modelleri