Bebek Elbisesi

1
9373
54 ADET YAZLIK KIZ BEBEK VE ÇOCUK ÖRGÜ ELBİSELERİ

Anneler ve büyük anneler bebeklerini güzel giydirmeyi ve süslemeyi çok severler. Özellikler anneler çocuklarının güzelliği ve mutluluğu için ayrı bir çaba sarf eder.  Anneler hayattaki önceliğini bebeklerinden tarafa kullanırlar.

Bebek eğer kız ise giyim alternatifi daha fazladır. Anne bebeği güzel giydirmek için birbirinden şık hırkalar, yelekler, patikler ve elbiseler örer. Bunların içinde özellikle örgü bebek elbiselerinin yeri daha farklıdır. Örgü elbise ile bebek prenses gibi görünür.

Örgü bebek elbiseleri etkileyici ve göz alıcı kıyafetlerdendir. Bebek elbisesinin örmesi zahmetli ve uğraştırıcıdır.

Anneler özellikle kız çocuklarının bir (1) yaş doğum gününü kendi ördükleri elbise ile kutlayabilirler. Böylece o günle ilgili hem duygusal bir bağ kurulacak hem de unutulmaz bir hatırası olacaktır. Ayrıca aile bütçesine katkı da sağlanmış olur.

Bebek elbiseleri kışlık ve yazlık olmak üzere mevsimsel iplerle örülebilir. Kışlık bebek elbisesi soğuk günler için çok idealdir. Kış için en kullanışlı kıyafetlerdendir. Yaz için örülen bebek elbiselerinin duruşu da farklıdır.

Bebek elbiseleri süsleme ve renk açısından çok alternatifli kıyafetlerdendir. Fırfırla, boncukla, kurdeleyle, tüllerle, gipürle, şifonla ve renkli düğmelerle süslenir. Sarı, kırmızı, mavi, turuncu, pembe ya da birden fazla renkli iplerle bebek elbiseleri örülebilir. Bebek elbiselerini örmesi oldukça zevklidir. El emeği göz nuru ile yapılan örgü bebek elbiselerinin ayrı bir değeri vardır.

Örgü bebek elbiseleri bebekler için sağlıklı kıyafetlerdendir. Örgü elbiseler ile kimyasal katkılı kıyafetlerden de uzaklaşılmış olunur.

Bebek elbisesi ile ilgili çok değişik modeller internetten temin edilebilir. Örgü örmesini bilmeyen ya da çok az bilen bayanlar internetten istenilen modeli videolu anlatım ile öğrenebilirler. El becerisini geliştirdiği gibi yaratıcı fikirlerin oluşmasını da sağlar. Örülen bebek elbiseleri ile günlük yaşamın stresinden de uzaklaşılır.

Bebek Elbiseleri Modelleri

Bebek Elbiseleri Modelleri

24 TANE ÖRGÜ ÇOCUK ELBİSELERİ

24 TANE ÖRGÜ ÇOCUK ELBİSELERİ

Örgü Bebek Elbisesi Modelleri

Örgü Bebek Elbisesi Modelleri

Örgü Bebek Elbisesi Modelleri

Örgü Bebek Elbisesi Modelleri

kız Bebek Elbiseleri

kız Bebek Elbiseleri

örgü kız bebek elbiseleri

örgü kız bebek elbiseleri

örgü bebek elbise örnekleri

örgü bebek elbise örnekleri

elbise

elbise

 

Gallery of BEBEK ELBİSESİ

1 Yorum