Ayşe Özyılmazel’den Ali Taran için : ‘Hayatımın içine etti’

0
1034

Ali Taran ve Acun’a ağır eleştiri

Yazar ve şarkıcı Ayşe Özyılmazel uzun süren sessizliğini bozdu.Ayşe Özyılmazel’e eski eşi Ali Taran sorulunca daha fazla dayanamadı ve fena patladı.İşte o açıklamalardan satır başları:ayseozyilmazelalitaranjpg

”HAYATIMIN İÇİNE ETTİLER”

“Ben bazı şeyleri anlamıyorum, kimse kusura bakmasın izliyorum süper şahane diyemiyorum. İnsanlar bir canciğer oluyorlar bir birbirlerinden nefret ediyorlar yine barışıyorlar benim böyle değer yargılarım yok.Ben bazı insanlar hakkında iyi düşünmüyorum bazı insanlar benim hayatıma hiçbir kabahatim yokken kötü etki ettiyse ve ben bu etkiyi yıllarca üzerimde taşımak zorunda kaldıysam o insanlara başarılar dileyemeyeceğim. Ben iyi insan olmaktan çok yoruldum. Genç kızlığımı elimden alındı. Hayatımın içine edildi” diyerek eski eşi Ali Taran ile ünlü televizyoncuve yapımcı Acun Ilıcalı hakkında ağır eleştirilerde bulundu.

EŞİNDEN AYRILIP AYŞE ÖZYILMAZ İLE EVLENMİŞTİ

Uzun bir sürenin ardından yeniden Yetenek Sizsiniz Türkiye programında jüri koltuğuna oturan Ali Taran 2011 yılında kanser tedavisi gören eşi Selma Ann Desmonddan ayrılıp kendisinden yaşça çok küçük olan Ayşe Özyılmazel ile evlenmişti.Bu evlilikten yaklaşık 4 ay sonra Ann Desmond hayatını kaybetmişti.

EVLİLİKLERİ UZUN SÜRMEDİ

Selma Ann Desmond’un ölümü Ali Taran ve Ayşe Özyılmaz cephesinde büyük tartışmalara yol açmıştı.Çiftin evliği daha 1 yılı doldurmadan başladığı gibi olaylı bir şekilde sonlanmıştı.