BBG başvuru formu tükendi

0
1087

Geçtiğimiz senelerde oldukça popüler bir yarışma olarak karşımıza çıkan Biri Bizi Gözetliyor evi tekrar başlamaya hazırlanıyor. Başvuru haberi verildiğinden beri BBG başvuru formu tükenen yarışma için başvuran sayısı 30.000 kişi oldu. Ünlü olmak isteyen ve ya paraya ihtiyacı olan kişilerin başvurduğu bu yarışmada 30 bin kişiden sadece 8 kadın ve 8 erkek yarışmacı seçilecek.

Yaş ortalaması 25 olan ve büyük çoğunluğunun üniversite mezunu olduğu bu yarışma için yapılan başvuruların 35.000’e yükselmesi bekleniyor. Hürriyet gazetesine konu olan bu durum üniversite mezunlarının bilimle sanatla uğraşması gerekirken yapımcı firmaların kuyruklarında beklediğini gözler önüne serdi. Çok az kişinin alınacağı bir yarışma için beklenenden fazla başvuru olması herkesi şaşırttı.

Yarışmanın Star Tv’de yayınlanacağı açıklandı. Yarışmada yer alan kişilerin ise yarışma sonrasında eski hayatlarına döndükleri ve yarışmadan sonra unutuldukları gözlendi. Yarışmaya ünlü olma hayaliyle gelen kişilere ise bu durum örnek teşkil ediyor.