Beren Saat’e Serpil Doğulu’dan Uyarı

0
1409

Sürekli olarak sosyal paylaşım sayfalarında siyasi içerikli paylaşımlar yapan Beren Saat’e kayınvalidesi Serpil Doğulu’dan uyarı geldi. Nayat Karaköse’nin köşesine taşıdığı bu konu hakkında onlarca söylenti bulunuyordu ve uyarının hangi paylaşım üzerine geldiği öğrenildi.

Sosyal medyayı etkin olarak kullanan ünlülerden olan Beren Saat toplumu ilgilendiren pek çok konu hakkında paylaşım yapıyordu ancak uyarı almasına neden olan paylaşımı HDP minibüsünü kullanan şoför için yaptı. Serpil Doğulu ise bu paylaşım sonrasında Beren Saat’in paylaşımlarından rahatsız oldu. İlerleyen zamanlarda ailesine ve torunlarına karşı herhangi bir zarar gelmesinden korktuğu için paylaşımlardan dolayı uyarı yaptığı söylendi.

Serpil Doğulu’nun HDP paylaşımı sonrasında Beren Saat’e uyarı yaptığı ve Beren Saat’inde bu paylaşımı kaldırdığı biliniyor. Sosyal medyada bu tür siyasi paylaşımlar yapmamaya başlayan Beren Saat gibi pek çok sanatçı bulunuyor. Çoğu ünlü kişi paylaşımlarında siyasi içeriklerden uzak durmaya başladı.

Beren Saate Uyarı