Demet Akalın’ın kızı Hira hastanede!

0
1497

Şarkılarıyla herkesi coşturan ve magazin gündeminden düşmeyen sevilen sanatçı Demet Akalın’ın kızı Hira hastaneye kaldırıldı. Dün akşam yayınlanan Rising Star yarışmasının bitiminde kızı ile apar topar hastaneye koşan Demet Akalın’ı Gülben Ergen yalnız bırakmadı. Aynı programda jüri üyeliği yapan Demet Akalın ve Gülben Ergen’in dayanışması herkes tarafından takdirle karşılandı.

Eğlenceli bir yarışma sunumundan sonra kızının hastalandığı haberini alan Demet Akalın soluğu hastanede aldı ve gece boyu hastanede kızının başında bekledi. Daha öncede rahatsızlanan Hira’ya nazar değdiği ve fotoğrafını bir daha paylaşmayacağını söyleyen Demet Akalın’a takipçilerinden tepki gelmişti. Bu tepki üzerine Demet Akalın’da kızının sağlık durumundan dolayı böyle bir karar aldıklarını açıklamıştı. Şimdi ise hayranları Hira’nın sağlık durumunu merak ediyor.

Geceyi hastanede geçiren Demet Akalın’a Gülben Ergen’in destek olmasından dolayı Demet Akalın sosyal medyada ‘’Allah kimseyi evladıyla sınamasın.’’ notunu düştü. Yanında olan arkadaşı Gülben Ergen ve Gül hanıma ben sizin hakkınızı nasıl ödeyeceğim dedi.

Demet Akalın’ın Kızı Hira