Deniz Seki’den Gülben Ergen’e mektup var!

0
1023

Uyuşturucu satışı yapmaktan dolayı hapse atılan Deniz Seki zor bir süreçten geçiyordu. Sanatçı arkadaşları tarafından Deniz Seki’ye moral vermek amacıyla hazırlanan ‘İki Bilet’ klibinde Deniz Seki’nin yakın arkadaşları ve sevenleri rol almıştı. Klibinde yer alan dostlarına mektuplar yazarak kendi yaptığı hediyeleri gönderen Deniz Seki Demet Akalın ve Nilgün Belgün’den sonra Gülben Ergen’e de bir mektup gönderdi.

Bakırköy Kadın kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda bulunan Deniz Seki Gülben Ergen’e isminin yazılı olduğu bir kitap ayracı da hediye etti. Mektubuna kalpler çizen Deniz Seki Gülben Ergen’e ‘’Canımın cananı…’’ diyerek hitap etti. Güneşim diyebileceğim gönlü nurla ışıklar saçan arkadaşım diye devam ettiği mektubunda klibine değer kattığı için Gülben Ergen’e teşekkür etti.

Çilehaneden minik bir hatıra diyerek kitap ayıracı hediye eden Deniz Seki ‘’ Seni Çok Seviyorum.’’ Sözleriyle mektubunu bitirdi. Instagram hesabında tek suçlunun Deniz Seki olmadığını söyleyen Gülben Ergen Kenan Doğulu’nun ‘’Bunlar Da Geçer’’ şarkısıyla arkadaşına destek oldu.

Deniz Seki’den Gülben Ergen’e