İclal Aydın’dan Şok Eden Evlilik Açıklaması

0
1336

O Hayat Benim dizisinde rol alan İclal Aydın dizinin görüntü yönetmeni ile bir süredir aşk yaşamaya başlamıştı. Görüntü yönetmeni ile nikâh masasına oturan İclal Aydın Hayatım Mis dergisine şok açıklamalar yaptı. Sürpriz bir şekilde evlenen ve ‘’Aşksız bal gibi de yaşanıyormuş’’ diyen İclal Aydın bütün işlerini kendinin gördüğünü anlattı.

Sade bir yaşam tarzı ile iki yıldır hayatını sürdüren İclal Aydın bütün işlerini kendinin yaptığını ve şatafattan kaçındığını anlattı. Her işini kendisi yaptığı için işlerinin de bereketlendiğini söyleyen İclal Aydın yoruluyorum fakat mutluyum açıklaması yaptı. Hayatının değişmesi ile birlikte bu evliliğe adım adım gittiğini söyleyen Aydın eşinin de isteği ile şatafatsız sade bir törenle evlendiklerini söyledi.

Aşk hep olmalı mı? Sorusuna da şok edici bir yanıt veren İclal Aydın, ‘’Aşk olmadan yaşanmaz sanıyordum ama bal gibi de oluyormuş.’’ dedi. Sevemem ve ya sevilmem dediği günlerinde olduğunu söyleyen Aydın zamanla insanların kabullendiğini söyledi.

İclal Aydınsevgilisi