Survivor All Star’da ikinci finalist kim oldu?

0
1485
survivor

Dün akşam eğlenceli bir bölümle daha yayına gelen Survivor All Star2da ikinic finalistte halk oylaması sonucunda Merve Aydın oldu böylece Turabi Çamkıran’ın finaldaki rakibide belli olmuş oldu.Kıbrısa kadar büyük bir başarı ile gelen ve Survivor All Star’a renk katan Hilmicem ve Begüm Survivor All Star ‘a nokta koymuş oldular.

Survivor All Star’da ikinci finalist SMS oylaması ile Merve Aydın oldu.

 Milli sporcu olarak tanıdığımız Merve Aydın 17 Mart 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Özel Doğa Lisesi’nden mezun olan sporcunun basketbolcu bir erkek kardeşi vardır. Babası Ordulu olan Merve Aydın, balık burcudur.15 yaşındayken 800 metreyi 2.09 saniyede koşan Merve Aydın, dünya şampiyonası barajını geçti ve dünya şampiyonasına katıldı. 2006 yılında 800 metreyi 2.07 saniye koşan Merve Aydın Türkiye rekorunu kırdı. 2008 yılında düzenlenen Karadeniz Oyunlarında 2 altın 1 gümüş madalya kazanan başarılı sporcu, Polonya’da düzenlenen müsabakalarda dünya 2. oldu.

2011 yılında Avrupa Şampiyon Kulüpler kupasında 4×400 yarışında 1. olan Merve Aydın, yine aynı yıl Atletizm Şampiyonasında 3. olarak gümüş madalya kazanmıştır. 2012 yılında düzenlenen Dünya Salon Atletizm yarışmasında ülkemizi temsil eden Merve Aydın, yarışma sırasında sakatlanarak sonuncu olmuştur.

Sportif başarılarının ardından Kanal D’de ekranlara gelen “Bana Herşey Yakışır” yarışmasına katılan Merve Aydın ardından 2014 yılında “Survivor” adlı yarışmaya katılmıştır.

2014 yılında düzenlenen Survivor yarışmasında kendini ispatlayan “Merve Aydın” 2015 yılında düzenlenen son 10 yılın en iyi yarışmacılarının katıldığı “Survivor All Star” da yarışma hakkı kazanmıştır.

Merve Aydın Kimdir?

Merve Aydın Nereli: Ordu

Merve Aydın Yaşı: 25

Merve Aydın Boyu: 180 cm

Merve Aydın Kilosu: 58 kg

Merve Aydın Burcu: Balık

Merve Aydın Saç Rengi: Kahverengi

Merve Aydın Göz Rengi: Açık Kahverengi

Merve Aydın Sevgilisi: bilinmiyor

Merve Aydın Twitter: @merveaydin90

Merve Aydın instagram: @merveaydin90

SURVIVOR’DA YÜZLEŞME
Survivor All Star’da yarın akşam yarışmacılar ada hayatı boyu yaşananları konuşup, yüzleşecekler. Herkes birbirine aklında kalan soruları soracak, yaşadıkları problemler üzerine konuşacaklar. Kendini yarışmada ifade etme fırsatını bulamayanlar büyük final öncesinde tüm düşüncelerini anlatma şansı yakalayacaklar.
10 Yılın Şampiyonunun belli olmasına bir adım kala yarışmacılar birbirleri ile karşı karşıya geldiklerinde neler yapacaklar? Birbirlerine ne açıklamalarda bulunacaklar?
SURVIVOVR BÜYÜK FİNAL
Kuzey Kıbrıs’tan ekranlara gelecek olan Survivor All Star’daelenen tüm yarışmacılar büyük finalde bir araya gelecek.
Aylardır Dominik’te ve oyunlarda mücadele eden yarışmacılar, ada hayatları boyunca yaşadıkları ilginç anları izlerken çok eğlenecekler.
Canlı yayında halk oylaması ile All Star şampiyonunun belli olacağı yarışmada, finalistler büyük bir heyecan yaşayacaklar.
Survivor All Star’a damgasını vuran olaylar da final akşamında konuşulacak.
10 Yılın Şampiyonu kim olacak? 3 Temmuz Cuma akşamı TV8’de!

Merve Aydın Resimleri