Ali Baba ve 7 Cüceler’in galasında ünlü geçidi

0
1318
Ali Baba Ve 7 Cüceler'in Galasında ünlü Geçidi_26

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın uzun zamandır merakla gösterime girmesi beklenen filmi Ali Baba ve 7 Cüceler’in galası Zorlu PSM’de yapıldı. Galaya oğlu Kemal’i de beraberinde getiren Cem Yılmaz “Bu filmi babama ve oğluma armağan ediyorum” dedi.

Ünlü komedyenin başrolünü oynadığı ve senaryosunu da kendisinin yazdığı “Ali Baba ve 7 Cüceler” filminin galasına filmin oyuncularının yanı sıra iş ve sanat dünyasından da birçok isim katıldı.

MAVİ HALI’DAN GEÇTİLER

Alışılmışın aksine gala gecesi filmin oyuncuları kırmızı halı yerine mavi halı üzerinden yürüyerek salona giriş yaptılar.

Cem Yılmaz: Sünnetimden beri papyon takmamıştım

Filmin gösteriminden önce kucağında oğlu Kemal ile basın mensuplarının karşısına çıkan Cem Yılmaz: “Kemal’in ilk galası çok heyecanlı. ‘İlla gelip bir şarkı okuyacağım’ dedi. Filmde abim de oynuyor, kız kardeşim de bizimle beraber geldi. Annem, babam içeride. Ben de sünnetimden beri hiç papyon takmamıştım, çok heyecanlıyım. Filmimiz muhteşem, çok görkemli bir gala” diye konuştu.

ÜNLÜLER AKIN ETTİ

Ünlü isimlerin aşırı ilgi gösterdiği filmin galasına katılanlar arasında Özkan Uğur, Ozan Güven, Azra Akın, Çağlar Çorumlu, Salih Kalyon, Sarp Levendoğlu-Birce Akalay, Nebahat Çehre, Wilma Elles-Kerem Göğüş, Güven-Başak Kıraç, İrem Sak, Sevil Sabancı, Burak-Cansel Kut ve Naz Elmas gibi pek çok isim vardı.