Dekorasyon 2015: Evler Hayal Gücünün Etkisinde!

0
1600
2015 dekorasyon renkleri öne çıkartıyor

Evler hayal gücünün etkisinde

Dekorasyonun usta isimleri ve tasarımcılar, 2015 ev modası trendlerini belirledi. Tasarımlara bakıldığında anlıyoruz ki; bu yaz hayal gücü hakim olacak. Evleri cilalı pastel renkler, düğmeli yastıklar süslüyor

2015 yaz ev modası trendleriyle evlerde hayal gücümüzü konuşturarak gerçekliğin kapılarını ardına kadar açıyoruz. Bu yaz ev tekstil ürünlerinde cilalı pastel renkler, soluk ve indigo maviler, yeşiller ve sıcak renklerden soğuk renklere doğrudan geçişler hakim olacak. Resimli pikeler ve düğmeli yastıklar, pamuklu ve yıkanmış ketenden oluşan materyallerin yanı sıra örgüyü, dokumayı çağrıştıran motifler, deri ya da hayvan postu baskılı ürünler evleri süsleyecek.

2015 ev tekstili modası “kutsal uyum”, “parlak füzyon” ve “süper sahil” temalarından oluşuyor.

Kutsal uyum teması:
Olağandışı ve son derece modern tarzının yanında klasik, zamandan bağımsız kalitesinden de ödün vermeyen bir yaşam alanı bizleri bekliyor. Modern romantizm ve zarafet evleri sarıyor.

Parlak füzyon teması:
Güneşli turistik mekanları çağrıştırıyor. Farklı mekan arayışındaki bohem ve kozmopolit tüketiciye dinamizm ve optimizim sunuyor. Parlak füzyon tarzı evlerde modernleştirilmiş, canlı, son derece çağdaş bir egzotizm bu temanın ambiyansını oluşturuyor.

Süper sahil teması:
Doğal yaşam tarzını tercih edenlere basitlikten yana, hayal kurmak ve düşüncelere dalmak için son derece sakin bir ortam sunuyor. Kalite ve nezaket, bolluk ve uyum arayışı içerisinde olanların bu tarz vazgeçilmezi olacak.