Diz altı etek modelleri

0
3891
penye diz altı etek modelleri

Özellikle bayanların iş kıyafeti olarak tercih ettikleri kalem etekler bu yıl diz altı etek modelleri arasında sıkça yer almaktadır. Diz altı etek çeşitleri arasında dilediğiniz model ve renk çeşitlerini kolaylıkla bulabileceğiniz gibi aynı zamanda kullanım rahatlığı ile de bu eteklerden vazgeçemeyeceksiniz. Bu yıl sokak modasında da diz altı etekleri oldukça sık görmekteyiz. Özellikle midi boy olarak tanımlanan ve diz altındaki boylara sahip olan etekler arasında kumaş ve penye yapısına sahip olan kloş ve oldukça bol etekleri de tercih edebilirsiniz. Yine penye ve desenli diz altı etekleri spor ayakkabılarınız veya babetleriniz ile kombin yaparak spor giyimde rahatlığınız konuştururken şıklığınız ile ön planda olabilirsiniz.

Özellikle kısa kollu veya uzun kollu sade bluzlar ile kombin yapıldığında hem rahatlığın hem de zarif bir görünüm altını çizen diz altı etekler arasında sizler de vücut yapınıza uygun bir modeli oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Sınırşız renk çeşitliliğinin yanı sıra aynı zamanda bu yıl diz altı etek çeşitleri arasında etnik desenli olanlar kabarık kumaşlı olanlar özellikle genç bayanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Gerek botlarınız ile gerekse topuk ayakkabılarınız ile de kolaylıkla kombin yapabileceğiniz diz altı etek çeşitlerini bu yıl tam modası iken sizlerde kendi tarzınıza uygun bir kombin ile deneyerek şıklığınızı diz altı etekler ile yansıtabilirsiniz.