Ünlü oyuncu Pascal Nouma yüzünden sevgilisini dövdü

0
1514
Ünlü Oyuncu Pascal Nouma Yüzünden Sevgilisini Dövdü_4

Ünlü oyuncu Saruhan Hünel’in gazeteci sevgilisi Eda Sönmez’i Pascal Nouma ile yaptığı röportaj sırasında çektirdiği fotoğrafları sosyal medyada paylaşması nedeniyle dövdüğü iddia edildi.

Gazeteci Eda Sönmez’in sevgilisi oyuncu Saruhan Hünel tarafından darp edildiği gerekçesiyle Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na gelerek mahkemeye suç duyurusunda bulunduğu ortaya çıktı. Olayla ilgili ifade veren Sönmez mahkemeden Saruhan Hünel’in kendisinden uzaklaştırılmasını talep etti. Daha önce de birçok kez darp’a uğradığını belirten Eda Sönmez ilişkilerini noktaladığını belirtti.

Gazeteci Eda Sönmez darp’a uğradığı sürede savcılığa başvurmayıp herhangi bir hastane’den darp raporu almadığını belirterek şunları söyledi: “Mesleki kaygılar nedeniyle şikayetçi olmadım. Darp olayına ilişkin vücudumun çeşitli yerlerinin fotoğraflarını çektim, dosyaya sunacağım.”

‘Kapıyı açar açmaz vurmaya başladı’

Pascal Nouma ile röportaj yaptıkdan sonra çektirdiği fotografları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşması sonucu sevgilisi ünlü oyuncu Saruhan Hünel’in kendisini telefonla arayarak hakaretlerde bulunduğunu ve daha sonra da oyuncunun evine gelerek kendisine şiddet uyguladığını belirten Eda Sönmez olayı anını şöyle anlattı: “Kapıyı açar açmaz tekme ile vurmaya başladı. Yere düştüm, yüzümü kapattım. Bu şekilde vurmaya devam etti. Ağlayarak beni bırakması için yalvardım. Beni darp ettikten sonra belinin ağrıdığını söyled.i”