Dolgu topuk bot modelleri

0
2642
kısa Dolgu Topuk Bot Modelleri

Kışın zarif görünümünden ve topuklu ayakkabılardan vazgeçmeyen bayanlar için dolgu topuklu botlar hem kullanım kolaylığı hem de konforu ile kış ve sonbahar mevsiminde de sizlere eşlik edecekler. Dolgu topuklu bot çeşitlerinde modeli gösteren en önemli özelliklerden birisi de topuklarında yapılan modellerdir. Özellikle bu yıl dolgu topuklu botlardan topukları zımba detaylı olan botlar oldukça sık tercih edilecek modellerin başına yer almaktadır. Dilerseniz bağcıklı veya dilerseniz fermuarlı dolgu topuklu botlar arasında sınırsız renk çeşitliliğine sahip olan çeşitler arasında sizlere uygun olan bir ayakkabıyı tercih edebilirsiniz. Dolgu topuk bot tercih ederken sizler de kaliteli bir ayakkabı olmasına ve bunun yanı sıra aynı zamanda topuk kısmının sudan etkilenmeyecek şekilde kaliteli olmasına özen göstermelisiniz.

Süet dolgu topuk botlardan deri olan çeşitlerine kadar farklı yapıda olan yüzlerce farklı model içerisinden kıyafetlerinizi tamamlamaya yardımcı olan ve kombinlerinizi tamamlamak için en uyun olan modeli rahatlıkla seçebilirsiniz. Özellikle doğu topuk botların boy sorunu yaşayanlar için sıkça tercih edildiğini söyleyebiliriz. Dolgu topuklu bot çeşitleri arasında özellikle gizli platformlu dolgu topuklu botlar da boy sorunu yaşayan bayanlar tarafından sıkça tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Kürk detaylı ve bilekte biten dolgu topuklu bot çeşitleri ile kışın keyfini sıcacık botlarınız ile çıkartırken aynı zamanda dolgu topuklu botun şıklığını da yaşayabilirsiniz.