Lilyandrose plajlarda esmeye devam ediyor!

0
1184

Tatil sezonu kapanmaya başlasa da yeni tatile çıkacaklar ve gezmeyi sevenler için alışveriş dünyası tüm hızıyla akıp gidiyor. Bavuluna nasıl bir bikini koyacağına karar veremeyenler için Lilyandrose plaj koleksiyonu tüm şıklığı ve rahatlığı ile görülmeye değer parçalardan oluşuyor. Kendi adı ile aynı ismi taşıyan kaliteli kumaşı ve gösterişli detayları ile dikkat çeken bu marka 70’leri yansıtmaktan geri durmuyor.

Her tarza özel bikini ve mayo tasarımlarını bulabileceğiniz Lilyandrose plaj pantolonlarından düşük omuzlu bikinilere, salaş parçalardan asimetrik kesimlere kadar yüzlerce seçenek sunuyor. Etnik desenlerin modada adını duymaya başladığımız bu yaz Lilyandrose bikini modelleri de etnik desenlerle dolu metal detaylar içeriyor.

Özgür ve rahat olmayı seven bayanlar içinde özel tasarımlar hazırlayan Lilyandrose 2015 bikini koleksiyonu cıvıl cıvıl renklerle dolu desen desen çalışmalar ortaya çıkarmış. Plajda bile gizemli bir güzellik sergilemek isteyenlere özel tasarımları da olan bu markanın koleksiyonları son zamanların trendi olmaya devam ediyor.

Lilyandrose plaj bikini