Mutlu Kaya Son Sağlık Durumu Nasıl?

0
1200
mutlu-kaya

19 Yaşında

Sesi Çok Güzel yarışmasında bir anda dikkatleri üzerine çeken ve ünlü isimleri etkilemeyi başaran Mutlu Kaya, evine döndüğünde kapıyı açan erkek arkadaşı tarafından başından vurulmuştur.Bunun sonucunda 38 gün komada kalmıştı.Sakat kalma konusu netleşmeyen mutlu kaya ve ailesi sürekli ağlayarak zor zamanlar geçirdikleri öğrenildi.Mutlu Kaya henüz 19 yaşında ve geleceğin Sibel Can’ı olarak gösteriliyordu.

Ünlü isimlerin juri üyeliğini yaptığı Sesi Çok Güzel yarışmasında güzel sesi ile ünlenen Mutlu Kaya, erkek arkadaşı tarafından başından vurularak 38 gün yoğun bakımda kalmıştı. Yoğun bakımın ardından Mutlu Kaya, sakat kalacağı korkusu ile sürekli ağlayarak zor zamanlar geçiriyor. Henüz 19 yaşında olan Mutlu Kaya, 18 Mayıs tarihinde erkek arkadaşı tarafından vurularak ağır bir şekilde yaralanmıştı.

SİBEL CAN YANINA GİTMİŞTİ

Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Servisi’nde 38 gün sonra gözlerini açan ve etrafa gülümseyen Mutlu Kaya, son zamanlarda sakat kalma korkusu ile gözyaşlarına boğuluyor. Mutlu Kaya’nın annesi ise Sibel Can’a sitem etti. Sibel Can’ın daha önce ziyarete geldiğini ve ziyaret esnasında bundan sonra kendilerinin yanında olduğunu ve yardım edeceğini söylediği fakat sözünü tutmadığı konusunda yakındı.