Banyo Dekorasyonunda yeni trend: Cam Lavabolar

0
1530
Cam Lavabolar

Cam, ev dekorasyonun her alanında kullanılan, şeffaf ve kullanışlı bir üründür. Camdan yapılan aksesuarlar da bu sezon oldukça modadır. Bu yazımızda banyo dekorasyon tutkunlarının cam modasını banyolarına nasıl taşıdıklarını inceleyeceğiz.

CAM LAVABOLAR

Lavabo seçimi, farklı tasarımların ortaya çıkması ile birlikte çok seçenekli bir hal almıştır. Cam lavabolar da son dönem banyo dekorasyon modasında oldukça popüler bir tasarımdır. Banyolarında farklılık isteyenler için iyi bir seçim olan cam lavabolar; modern havası ile de banyolarınızda şık bir dokunuş yapacaktır.

Her formda üretilen tasarımları ile oldukça farklı şekillerde oluşturulan cam lavabolar, isterseniz sade isterseniz de şekilli modelleri ile banyolarınızda farklılık yaratmaya yetmektedir. Cam lavabolar ışığı yansıtma özelliği ve şeffaflığı sayesinde banyolarınızda daha aydınlık ve ferah bir etki de yaratmaktadır. Bu sebeple az ışık alan ve küçük bir banyosu olanlar için cam lavabo seçimi, iyi bir alternatif olacaktır.

Modern banyo dekorasyonu için üretilen armatürler oldukça farklı formlarda olunca, armatürlerin bu yapısına en uygun tamamlayıcı da cam lavabolar olmaktadır. Kullanış açısından sıkıntıları olsa da modern armatür tasarımları ve cam lavabolar banyolarınızda farklı ve şık bir hav yaratacaktır.

MODERN BANYOLARDA YENİ TREND: RENKLİ CAM LAVABOLAR

Cam lavabo trendinin oldukça popüler olması ile birlikte cam lavaboların farklı formda olanları da tasarlanmaya başlamıştır. Bu kapsamda renkli cam lavabolar, banyolarınızda hem farklı bir dokunuş yaratacak hem de şık bir algı oluşturacaktır.