Duvar Kağıdı İle Dekorasyon Fikirleri

0
2242

Duvar kağıtları, son dönemde ev dekorasyonunda oldukça sık kullanılan bir uygulama haline gelmiştir. Duvar kağıtlarının moda olması ile birlikte renk ve desen açısından oldukça zengin bir ürün yelpazesi de oluşmuştur. Özellikle son dönemde üç boyut çılgınlığının her alanı sarmasının sonucu olarak duvar kağıtlarında da üç boyutlu duvar kağıdı modellerinin yeni trend olduğunu belirtebiliriz.
Duvar kağıdı, evinizin her alanında rahatlıkla kullanabileceğiniz, ufak dokunuşlarla bile odanızın genel havasını tamamen değiştiren bir uygulamadır. Bu yazımızda duvar kağıtları ile yapılan uygulamaları daha detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.
Tek Bir Duvarı Kağıtla Kaplayın
Oturma odası dekorasyonunda duvar kağıdı kullanmak istiyorsanız hem farklı hem de şık bir mekan yaratmak için tek bir duvarı duvar kağıdı ile kaplayabilirsiniz. Seçeceğiniz iddialı bir renk ve desen içeren bir duvar kağıdı ile oturma odanızda çok farklı bir alan yaratabilirsiniz. Duvar kağıdı kapladığınız tek bir duvarın üzerinde istediğiniz objeleri sergileyebilir, isterseniz bu duvarın farklılığından faydalanarak güzel bir köşe oluşturabilirsiniz.
Üç Boyutlu Duvar Kağıdı
Duvar kağıdı uygulamasından en çok kullanılan modellerden biri de üç boyutlu duvar kağıtları idir. İsterseniz manzara desenli bir üç boyutlu duvar kağıdı seçerek, istediğiniz manzarayı evinize ve odanıza taşıyabilirsiniz. Orman manzaralı bir üç boyutlu duvar kağıdı ile doğanın huzurunu evinizde hissedebilir, güzel bir şehir manzarası ile modern hayatın şehir hayatını evinize yansıtabilirsiniz.
Üç boyutlu duvar kağıdı uygulaması, doğal dekorasyon modası tutkunlarına da çok alternatifli seçimler sunmaktadır. Doğal taş görünümünde olan üç boyutlu duvar kağıtları ile taş ev dekorunu evinizde oluşturabilirsiniz. Hatta evinizde var olan kolon, sütun ya da kirişleri doğal taş görünümlü duvar kağıtları ile kaplayarak daha gerçekçi mekanlar oluşturabilirsiniz.

tas-desenli-duvar-kagitlari-fiyati.jpgSiyah-Desenli-Duvar-Kagidi-Dekorasyon-Ornekleri-9.jpgIcice-beyaz-cicek-yaprak-desenli-siyah-duvar-kagidi-modeli-550x393.jpgduvr-kagidi-11.jpgen-son-modern-duvar-kagidi-galerisi.jpgMTU1ZjNkN2NhOGI5YzE.jpgDuvar-Kagidi-Secimi.jpgdekoratif-duvar-kagitlari-540x472.jpgcizgili-duvar-kagidi-mor.jpg81_02.jpg18-decorare.jpg180_www_antikyapidekorasyon_com_Duvar_Kagidi_Galeri.jpg3851cok-guzel-tas-desenli-duvar-kagidi-modelleri.jpg