Desenli gömlek modelleri

0
1886
kelebek desenlı Desenli Gömlek Modelleri

İş kıyafetlerinin ve günlük kıyafetlerin vazgeçilmez giyim ürünü olan gömlekler bu yıl mükemmel kalıplar ve oldukça renkli desenli modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Üstelik desenli gömlekler sadece bayan gömlek çeşitleri arasında değil erkekler için de bulunan gömlek çeşitleri arasında da oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Özellikle kanvas pantolonlar ile kullanıldığında oldukça şık bir kombin olan desenli gömlekleri her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Farklı kumaş yapılarına sahip olan desenli gömlekler arasında özellik şifon desenli gömlekleri bayanlar oldukça sık tercih etmektedir. Dilerseniz kısa kollu veya sıfır kollu gömlek modelleri arasında da çiçek desenli veya geometrik desenli çeşitleri de tercih edebilirsiniz. Desenli gömlek çeşitlerini her mark adı altında ve her bütçeye uygun fiyatlar ile sizler de temin edebilirsiniz.

İş yaşamında uzun kollu gömlek kullanmayı tercih eden bayanlar için desenli uzun kollu gömlekler etekler veya pantolonlar ile kolaylıkla kombin yapılabilir. Sadece iş yaşamınızda değil günlük kullanımınızda da kot pantolonunuz ile veya etekleriniz ile desenli gömleklerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gömlekler sizlerin kurtarıcı bir kıyafetiniz olduğu için desenli gömleklerde model seçerken de tüm kıyafetleriniz ile uyumlu olabilecek renklere hâkim olan desenleri tercih edebilirsiniz. Özellikle puantiyeli gömlekler ve çift taraflı renkleri kullanabileceğiniz gömlekler klasik pantolonların yanı sıra spor giyim tarzını ile de sizlere zarif bir görünüm kazandıracaktır.