Survivor 2016 Yarışmacılarının İsimleri

0
1356
survivor

Mükemmeler bir sezonu geride bırakan Survivor All Star’da yeni sezon için hazırlıklar başladı. Survivor 2016 ile bazı isimlerin sosyal medyada ön plana çıktığı duyuldu. Çıkan bu isimler Survivor 2015 i hiç aratmayacağına benziyor.

Survivor 2016 Yarışmacılarının İsimleri

Heyecan dolu Survivor All Star 2015’in ardından ise gözler yine Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yapacağı Survivor 2016 yarışmasına çevrildi. Survivor 2016’da yarışması muhtemel olan bazı isimler ise medyada konuşulmaya başladı. Özellikle Acun Ilıcalı’nın ünlü ve yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin’e Survivor 2016 için teklif götürmesi çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Bu konu Kerem Bürsin hayranlarını da yakından ilgilendirir vaziyete geldi.

Bunun yanı sıra; Bu Tarz Benim yarışmasında adını duyuran Ayşegül Melisa Doğan, sunucu ve oyuncu olan Dilara Gönder, Ütopya yarışmacısı olan İnci Satır, Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğlu olan Oğulcan Engin, Anadolu Efes takımının ponpon kızı olan Tuğba İldiz gibi isimler gelecek sezon yarışmacıları arasında düşünülen isimler arasında yer alıyor. Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından henüz Survivor 2016 yarışmacılarına dair resmi bir açıklama yapılmış değil.