Survivor All Star Turabi Çamkıran Merve Aydın SMS Oylama Sonuçları

0
1302
survivor

Survivor All Star’da 3 Temmuz gecesi nefesleri kesen mücadele sonucunda adını finale kazıyan iki büyük yarışmacının sms oylama sonuçları ne oldu?Ünlüler takımından 1 Gönüller takımından 1 aday olarak finalistler belirlenmişti.İki başarılı yarışmacıda final gecesi oldukça heycanlı olduğu gözlerden kaçmadı.

Survivor All Star Ünlüler Gönüllüler 2015 yarışmasının finali bir çok sefer olduğu gibi yine Kıbrıs’da yapıldı. Kıbrıs’daki son iki finalist ise Survivor All Star yarışmasının başından beri başarılı isimlerinden olan Turabi ve Merve Aydın oldu. Büyük finalde hem Turabi hem de Merve Aydın çok heyecanlıydı. Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı ise oylama için son anonsları yaptı. Oylamanın son 10 dakikasında reklama gidildi ve reklam sonrasında birincinin kim olduğu Acun Ilıcalı tarafından noter huzurunda açıklandı.

Survivor All Star 2015 yarışmasının birincisi ve son 10 yılın şampiyonu unvanın sahibi Turabi Çamkıran oldu. Turabi Çamkıran kendisi için bu unvanın ödülden daha çok önemli olduğunu dile getirdi. Öte yandan ise Merve Aydın’ın çok üzgün olduğu gözlerden kaçmadı. Turabi Çamkıran sevinç kutlaması yaparken Merve Aydın ise üzgün bir şekilde kenarda bekledi. Birincinin açıklanmasının ardından en çok merak edilen şey ise oylama oranları oldu.