Çok Şık Bayan Tunik Modelleri

0
3107

Bu yazımızda tunik nedir, tunik modelleri ve kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyoruz. Bildiğiniz üzere moda artık son drece geniş bir kavram. Her kesime hitap eden ürüne ulaşmak ise son derece kolay. Tunik ise bunlardan bir tanesi. Tunik; pantolon üzerine giyilen dizlere kadar uzanan bluz modelidir. Pantolon üzerine giyinilen diyoruz; ama tayt üzerine, opak çorap üzerine, normal çorap üzerine, şort… vb. üzerine de giyilebilen bir bluz türüdür.

orgu tunik modelleri
orgu tunik modelleri

Giyimde şıklık yanında rahatlık da sağlayan tunikler, artık hemen hemen her kesimden kadının tercihi haline gelmiştir. Özellikle tesettür giyim modasında tuniklere sıklıkla rastlanmaktadır. Tunik modellerine değinecek olursak; abiye tunik modelleri ve rahat tunik modelleri olarak bir ayrımdan bahsedebiliriz. Rahat ve daha doğrusu spor tunik modelleri genellikle günlük kullanıma uygun modellerdir ve yine bu modeller daha spor kumaşlardan üretilirler. Abiye tunik modelleri ise şıklıkları ile göz kamaştıran daha abiye kumaşlardan üretilen tunik modelleridir.

alvina tunik modelleri
alvina tunik modelleri

Tuniklerde de artık birçok model ve renk ile karşı karşıyayız. Her kesime ve bütçeye uygun bayan tunik modellerine artık her yerde rahatlıkla rastlamaktayız. Tesettür modasında da tunikler artık son derece renkli ve göz alıcı. Neon renklerden pastel renklere kadar birçok renkte tunik görmek mümkün. Pahalı markaların yanında, orta kesimin bütçesine de uygun tunikler bütün mağazalarda satılmakta. Kısacası şık ve rahat olmak isteyen bayanların tercihi tuniklerden yana olacaktır.

Tunik modelleri

PEMBE TUNİK MODELLERİ
PEMBE TUNİK MODELLERİ
tesettür tunik modelleri
tesettür tunik modelleri
tunik modelleri
tunik modelleri