Rayban Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

0
2579

1937’den beri güneş gözlüğü denildiğinde ilk akla gelen marka Rayban’dır kuşkusuz. Gözlük piyasasındaki açık ara farkla en çok satan ve kalitesinden ödün vermeyen sayılı markalardandır. Güneş gözlüğü aslında yaz aylarında bir aksesuardan öte ihtiyaçtır. Seçtiğiniz güneş gözlüğü modelinin tarzı da aslında sizin tarzınızın yansımasıdır. Bu nedenle güneş gözlüğü seçiminde aceleci davranmamalı, yüzlerce model arasından tarzınıza en uygun olduğunu düşündüğünüz modeli seçmelisiniz.

Her sezon olduğu gibi 2015 yılı piyasasına da hızla giriş yapan Rayban, tarzından ve stilinden ödün vermeyen bayanların bir numaralı tercihi olacak yine. 2015 yılında ilk kez piyasaya sürdüğü Round Metal güneş gözlüğü modelleri ile adeta size zamanda bir yolculuk vaat ediyor. Son yılların modası olan ikonik gözlük modası bu sezonda da Round Metaller ile hızına hız katarak ilerliyor.

Bu model açık mavi, kahverengi ve gri renk degrade camlar ile oluşturulmuş ve yine camıyla son derece uyumlu mat renkte retro yuvarlak çerçeveler ile kullanıcının beğenisine sunuluyor. Rayban bu sezonda Aviator ve Wayfarer gözlük modellerini yeniden yorumlayarak hem geçmişin klasik havasını hem de günümüzün modern izlerini gözler önüne seriyor.

Her yüz tipine ve her tarza uyumlu modelleri ile bu yazın favorisi yine Rayban olacak. Adından sıkça söz ettirecek olan, kalitesine ve stilinizle uyumuna hayran kalacağınız bu marka güneş gözlüklerinden en kısa zamanda edinmenizi tavsiye ediyoruz.

Rayban Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri