Survivor Nadia Kimdir? Survivor Nadia Resimleri

0
1839
survivor nadia neden elendi

Survivor All Star yarışması, bu sene TV ekranlarında en popüler programlardan birisi. Ünlüler ve gönüllüler takımlarının, şu ana kadar Survivor’da en iyi performansı sergileyen yarışmacıların karması olarak yer aldığı en iyiler ‘Survivor All Star’ çatısı altında toplandı.

Survivor All Star’da gönüllüler takımında en çok konuşulan isimlerden birisi, güzelliğiyle, fiziğiyle birçok kişinin beğendiği ve takip ettiği Nadia’ydı. Serenay Aktaş ve Merve Aydın ile birlikte en iyi performansı sergileyen yarışmacılardan birisi olan Nadia, elenen isimlerden oldu ve Survivor şampiyonluğunda iddiasını kaybetti. Peki Nadia gerçekte kimdir, tam ismi nedir? Nadia kaç yaşında ve sevgilisi kim? İşte Survivor All Star Gönüllüler Takımı yarışmacısı Nadia ile ilgili merak edilenler…

Yunanistan’da ünlü bir dansçı

Nadya Zagli, Türkiye’de Survivor Yunanistan-Türkiye programı sonrasında ün yapmıştır. Karşı takımdan Selim Sabah ile bir ilişki yaşayan Nadya, Sabah ile evlenmiştir ancak evlilik çok uzun sürmemiş ve boşanma kararı alınmıştır. Nadya Zagli.

Nadya kaç yaşında?

Survivor All Star’da gönüllüler takımında, özellikle Bozok ile samimi olan Nadya 29 yaşındadır. 1.66 boyunda olan güzel dansçının gözleri yeşildir. Yarışmadaki performansı ile geniş bir hayran kitlesi yakalamış olan Nadya, ilk eşi Selim Sabah’tan ayrıldıktan sonra bir süre evlenmemiştir.

Survivor Nadia fotoğrafları

Güzelliğiyle birçok kadına taş çıkartan Nadia Zagli‘nin başta Facebook ve Instagram olmak üzere kendi hesabı ve hayran hesaplarından paylaşılan en özel fotoğraflarını hayranları için derledik. İşte Nadia Zagli ve birbirinden kaliteli, nefes kesici fotoğrafları… Eğer siz de bir Nadia hayranıysanız yorumlar kısmında ona mesajınızı bırakabilirsiniz…