Turabi Çamkıran kimdir? Turabi Nerelidir?

0
3156

Survivor All Star yarışmasında finale kalan Turabi Çamkıran, birçok kişinin dikkatini çeken bir performans göstererek 2014 yılında şampiyon olmuştur. Survivor’da 2015 yılında da ünlüler takımı’nın lideri konumunda olan Turabi, Merve Aydın’a karşı mücadele veriyor. Peki Turabi nerelidir? Turabi Çamkıran kaç yaşında? İşte Turabi ile ilgili tüm bilinmeyenler..

Turabi Çamkıran kaç doğumludur?

Survivor yarışması ile üne kavuşan, bugün birçok kişinin yarışmadaki favorisi olan Turabi fark yaratan bir performans koydu. Vücut geliştirme konusunda öne çıkan Turabi Çamkıran, adadaki ‘Turabi Fight Club’ı ile gönülleri kazanmıştır. Şimdi gelelim Turabi ile ilgili diğer bilinmeyen konulara… Turabi 1988 doğumludur, 27 yaşındadır.

Turabi nerelidir?

Turabi Çamkıran Mersin doğumludur. Mersin’in Erdeml ilçesinde doğan Turabi Çamkıran lise yıllarından bu yana dansa merak salmıştır. Liseden mezun olduktan sonra break dance kültürüne merak salan Turabi dans konusunda kendini geliştirmiştir.

Turabi ve break dance

Turabi, dans konusunda kendini geliştirmesinin ardından Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılmıştır ve bu yarışmada göze batmıştır. Bunun ardından 2013-2014 yılında düzenlenen Survivor yarışmasında ünlüler takımında yer almıştır. Bunun ardından Turabi üne daha çok kavuşmuş ve en sonunda takımının birincisi olarak Survivor yarışmasını da kazanmıştır. Turabi’nin günümüzdeki başarıları sürmektedir, Hilmicem İntepe ve Taner ile birlikte kurduğu grupla, Survivor’da hafta birincilikleri, Sembol oyunu zaferleri kazanmıştır.

Turabi Survivor’ı kazanabilecek mi?

Son Survivor Şampiyonu olan Turabi 2015 yılında da oldukça iddialı. Haftalık SMS sonuçları sonrasında gücünü ortaya koyan bir karakter olan Turabi, takımı ile birlikte öne çıktı. 2 Temmuz 2015’te yapılan SMS oylaması sonucunda Turabi şampiyonluk için en önemli adaylardan biri olduğu bir kere daha kanıtladı.