General Mobile 4G Özellikleri ve İşlevselliği

0
1127

Hemen Hemen 700tl gibi  bir rakamdan piyasada kullancıların karşısına çıkan General Mobile 4G bu piayasada bulabiceğiniz en iyi ürünlerden biri. General Mobile 4G akıllı telefon sevenler ama aynı zamanda ucuz telefon arayanlar için bulunmaz bir fırsat oldu.General Mobile 4G uygun fiyata bir telefon bulmak isteyenlerin açığınıda bu şekilde kapatmış oldu.

Android Ona Platformunun Türkiye Temsilcisi General Mobile 4G özellikle uygun fiyatlı akıllı telefon almak isteyenlere hitap ederek büyük bir boşluğu doldurmuş oldu. Yaklaşık 700 TL gibi bir rakamlara piyasada satılan General Mobile 4G Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi sayesinde bu fiyata elde edebileceğiniz en uygun cihazlardan biri. Özellikle Qualcomm 1,2 GHz 4 çekirdekli işlemcisi ile oldukça yüksek bir performansa sahip.

2 GB RAM, 16 GB dâhili hafızası ile microSD desteği de sunduğu için fiyatının çok üzerinde bir hıza sahip olacaksınız. 5 MP ön kamera ve 13 MP ana kamerası sayesinde harika fotoğraf çekimi yapabilmeniz mümkün olacak. Ayrıca 5″ HD IPS Gorilla® Glass 4 özel dayanımlı harika ekranı sayesinde kullanımda sınır tanımayacaksınız.

General Mobile 4G özellikleri

En belirgin özelliğinin ise 2500 mAh bataryası olan General Mobile 4G adreno 306 grafik işlemcisi birimi sayesinde daha uzun süreli bir batarya kullanımı sağlayacak. Bu da bu fiyata sahip olunabilecek en güçlü bataryayı size sağlamış oluyor. Ayrıca Google Play Store’dan alacağınız Battery Guru sayesinde bu ömrü daha da uzatmanız mümkün olacaktır.