Diz üstü etek modelleri

0
2245
şeffaf diz üstü etek modelleri

Genç kızların her zaman gözdesi olan diz üstü etek çeşitleri bu yıla yine renkli tasarımları ve birbirinden farklı desenleri ile damgasını vurmaktadır. Diz üstü etek tercih eden bayanlar için doğru modeldeki bir eteği seçmek de oldukça önemlidir. Bacaklarınızın oldukça düzgün görünmesi ve aynı zamanda fiziğinize de giydiğiniz kıyafetlerin yakışması için kesinlikle diz üstü etek tercih ederken bazı modellere dikkat etmelisiniz. Kalça ve basen yapınız ile ilgili bir sıkıntınız var ise o zaman diz üstü etek tercih ederken bol kesimlerden yapılan etek modellerini tercih edebilirsiniz.

Oldukça zayıf bir vücut yapınız var ise bunu için de kesinlikle yüksek bel ve aşağıya doğru kabarık olan bir eteği tercih etmelisiniz. Böylece hem diz üstü etek giymenin rahatlığını hem de fiziğiniz ile uyumlu olan bir etek giymenin de şıklığını yaşayabilirsiniz. Diz üstü etek çeşitleri arasında her ortamda giyilmeye uygun olan yüzlerce farklı model bulunmaktadır. İş yaşamınızda diz üstü etek tercih edecekseniz kumaş olan ve gömlek ve bluzlar ile kullanılabilecek sade diz üstü etekleri tercih edebilirsiniz.

Günlük kullanım için spor ayakkabılarını ile hatta parmak arası terlikleriniz ile kolaylıkla kombin yapabileceğiniz denim ve penye diz üstü etek çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Sıcaklarda bunalmamak ve şıklığınızdan da ödün vermemek istiyorsanız diz üstü etek çeşitlerini deneyebilirsiniz.