Yeşil Gözlere Far Tonları

0
1926

Makyajda en önemli unsur olan gözler için biraz özenle ön plana çıkarabilirsiniz.  Yeşil gözlere sahip bayanlar bazen bir adım daha önce oluyorlar. Çünkü dikkat çekici gözleriyle ilgiyi toplayabiliyorlar. Bir de doğru tonlarda makyaj uygulanırsa herkes gözünü sizden ayıramayacaktır.

Gözleriniz tam olarak yeşil ise bordo renk seçiminiz olmalıdır. Ela gözlere sahip iseniz açık pembe ve mor renkleri mutlaka denemelisiniz. Bu renkler sizin renginiz olacak, gözleriniz daha belirgin ortaya çıktığını sizler de göreceksiniz.  Gözlerin güzelliğini doğru makyajla gösterebilirsiniz. Doğru ton ve doğal görünümler ile siz de etrafınızı büyüleyin. Morun borda rengine yakın renkler far seçiminiz olmalıdır.

Yeşil gözleriniz ile yeşil tonları da çok uyumlu olacaktır. Gözlerinizin parıldamasını isterseniz bakır ve altın rengi tonları da tam size göre…

Göz diplerine doğru ya da göz kapaklarının sonuna doğru uygulayacağınız bakır ve altın rengi tonları da bakışlarınıza keskinlik katacaktır. Göz kalemi seçerken siyah yerine tercihiniz kahverengi ya da gri tonlarında olması gözlerinizin daha çok ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır.

Far renkleriyle rimeller aynı olduğunda ortaya daha güzel bir görünüm ortaya çıkacaktır. Örneğin kahverengi göz kalemi kullandığınızda rimelde tercihiniz kahverengi olması uyumlu ve doğal görünmesini sağlayacaktır. Yeşil gözlülerin uzak durması gereken renk gümüş rengidir. Doğal görünümünüzü matlaştırmasına neden olur. Siyah renkte yakışır fakat kahverengi her zaman yeşil gözlülerin birinci sırasında olması gereken tercihi olmalıdır. Peki siz nasıl yeşil gözlerinize bu tonları denediniz mi?

Yeşil Gözlere Far Tonları

buğulu göz
buğulu göz
gözleri ortaya çıkarmak
gözleri ortaya çıkarmak
moda far
moda far
trend farlar
trend farlar
yesil-far
yeşil far