Abiye Ceket Modelleri

0
2311

Abiye Ceket Modelleri

Abiye model olan her türlü kıyafet bizlere özel günleri ve özel olan gecelere nasıl hazırlanmamız gerektiğini hatırlatan çok önemli bir konu oluyor. Abiye model ceket ya da üst olarak giyilen abiye gömlek tarzı kombinler genel olarak giyildiği zaman bir gömlek içerisine ya da bir etek gömlek kombini ile veyahut bir pantolon gömlek üzerine kombin edilerek onların üzerine giyilmiş oluyor.

Abiye ceket modelleri kombin edilirken mutlaka bir gömlek içerisine ya da gömlek yerine şık bir yaz ise yazlık mevsime uygun kısa kollu bir bluz ile kış ise de uzun kollu olan bir bluz ile kombin edilebilir. Bu sebep ile üst kombin olarak kullanılan abiye ceket modelleri alt kombini yaparken de aynı şekilde ya kış mevsimi ise uzun bir etek ya da pantolon ile yaz mevsimi ise kısa bir şık duran renginizi daha da ön plana çıkaran bir etek ile kombin yapabilirsiniz.  Önemli olan ceket sizi sıkmamalı ve içerisinde yaz ya da kış mevsiminde rahat etmemizi sağlayacak modelleri tercih etmeliyiz.  Bu sebep ile yapmamız gereken kendi bedenimize en uygun en iyi sonuçları alabileceğimiz kombinler ile nereye davetli isek ona göre kendimizi ayarlamalıyız.

Abiye ceket modelleri tercih ederken önceliğiniz kumaşın seçimi olmalıdır. Bu bir dış kıyafet olduğu için bu çok önemlidir.

Abiye Ceket Modellerine ait son sezonun trend seçimleri ve resimleri: