Abiye Gömlek Modelleri

0
2129

Abiye Gömlek Modelleri

Abiye tarzı her elbise bizlere özel günleri ve özel organizasyon gerektiren çalışmaları akla getirmektedir. Fakat her abiyenin giyilmesi gereken farklı organizasyon ortamı bulunmaktadır.  Abiyenin akla ilk getirdiği tabi ki abiye oluyor.  Abiye gömlek modelleri ise akla gelen abiyelerin sadece uzun elbise olmadığını göstermektedir.

Abiye gömlek modelleri etek gömlek olarak kombin yapılacağı gibi aynı şekilde gömlek ceket ve güzel şık bir pantolon ile de çok güzel kombin olabilmektedir. Bu sebep ile gömlek ile yapılan kombinlerin çok iyi şekilde kombin edilebileceği ve aslında vücudunuz bu konuma uygun ise sizde gömlekli kombinleri yapabilirsiniz. Daha çok kış aylarında tercih edeceğiniz gömlek kombini şık bir pantolon ile kombin ederken bunun tersi olarak yaz için bir gömlek kombini yapacak isek de buna uygun olarak gömleğinizi çok uygun olan bir etek ile uzun ya da kısa çok güzel son uçlara ulaşabilirsiniz.  Abiye olan bir gömlek tercih ederken ne olursa olsun gömlek modelinizin kumaşı çok önemlidir. Bu önem de gömleğinizin rahat olmasını ve ter gibi olumsuz olan kötü sonuçları ortadan kaldıracaktır.

Abiye gömlek modelleri tercih ederken önlemleri alıp giymelisiniz aksi halde giydiğiniz ve kombin ettiğiniz etek ya da gömlek modelinin hiçbir anlamı maalesef olmayacaktır.  Sizin de boyunuz kısa ve kilolarınızdan şikayet eden bir vücut tipiniz var ise gömlekli kombinleri tercih edebilirsiniz.