Abiye Şal Modelleri

0
2724

Abiye Şal Modelleri

Şal son günlerde tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği bir örtünme şekli olarak karşımıza çıkıyor. Bu sene tesettür modasına damga duran bir uzun gömlek ve uzun yelekler ve tabi ki şallar oldu. Sizde kapalın bir bayan iseniz modayı takip ediyor iseniz az buçuk hak vereceksinizdir.

Abiye şal modelleri genel olarak abiye modelleri ile kombin edilerek alınmaktadır. Kapalı bir bayan abiye modelini seçtikten sonra buna en uygun renklerde ve daha da önemlisi yüzüne en yakışan tonlarda bir abiye şal seçimi yapmaktadır. Abiye şal modelleri tercihi yapılırken mutlaka yapmanız gereken tabi ki aldığınız şal modelinin abiyeye uygun olmasıdır. Abiye şal tercihi mutlaka ve mutlaka düz renk olmalıdır. Kesinlikle abiye modeliniz sade bile olsa çok abartılı karışık renklerden oluşsa bile tercih edeceğiniz şal modeli düz bir renk olmalıdır. Deseni olmayan çok bozulmayan önünü ikide bir elinizin gitmeyeceği modelleri seçmelisiniz. Tabi ki bu demek değil ki gidin şu markanın çok pahalı şallarını alın bazen onlar bile düz durmuyor ve insanlar verdikleri paradan ötürü şikayetçi oluyor.

Abiye şal modelleri alımı yaparken mutlaka giyeceğiniz abiye elbise ile birkaç kere denemelisiniz. Önünün kolay bozulmayan bozulduğu zaman da kolay yapılan bir model olmasına mutlaka önem ve özen gösterin. Mutlaka alırken ayna karşısında topuz ile deneyin.

Abiye Şal Modelleri galerisi: