Balık etli kadınlara en özel moda tüyoları!

0
2452
balık etli kadınlar aksesuar modası

Her tarzın, her vücut yapsının kendine has bir modası, trendi mevcut… Artık Haziran ayındayız ve yaz iyice yaklaştı, her tarza uygun moda önerileri, en yeni kreasyonlar uzmanlar tarafından konuşulmaya başlanıyor ve çok yakında sokaklarda yansımalarını görebileceksiniz! Türkiye’de özellikle birçok kadının vücut yapısı, tarzı biraz daha balık etliye dönük! Biz de bugünkü yazımızda balık etli kadınlar için yaz modasında nelere dikkat etmek gerekiyor, ondan bahsedeceğiz!

1- Göbeğinizi gizleyen kıyafetlerden kaçının

Birçok kadın, gardrobunda gün için bir kombin düşünürken eğer balık etli vücuda sahipse, göbeğini gizlemek için seçimler yapıyor. Ancak göbeğinizi gizlemezseniz ve kendinizle barışık, sizi daha şık gösterecek seçimlere yönelirseniz bu daha iyi olacaktır.

2- Kaliteli ve size uygun iç çamaşır seçimi

Balık etli kadınların, iç çamaşırı seçiminde diğerlerine göre daha dikkatli olması gerekiyor. Kaliteyi ön planda tutan ve vücudunuz ile orantılı iç çamaşırları sayesinde daha iddialı bir tarz yakalayabilirsiniz.

3- En iyi uyum için farklı bedenleri denemekten çekinmemelisiniz

Kıyafet alırken, yıllardır tercih ettiğiniz beden standartları yerine sizi farklı gösterecek farklı bedenleri denemekten de çekinmeyin.

4- Yüksek belli etekler bu yılın modası

Crop top denilen tarz balık etli kadınlar için çok uygun, bunu Kim Kardashian ve diğer ikonların fotoğraflarında da görebilirsiniz. Yüksek belli pantolonlar, balık etli kadınlar için adeta bir cazibe seçeneğidir!

5- Çizmelerinizle tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz

Balık etli kadınlar için önerilen moda tarzları, çizmeleri ve çorapları mutlaka barındırır. Sizi farklı ve asil gösterecek bir çizme, bakışları üzerinizde toplayacak bir uzun çorap ile günün kadını olabilirsiniz!

6- Bol elbiseler yerine vücudunuza oturan seçimler yapın

Vücudunuzu kapatan, vücuda oturan kıyafetler sizin için çok iyi bir seçim olabilir. Diğer türlü gerçekten sizi kilolu ve rüküş gösteren kıyafetlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Tarzı ile tüm bakışları üzerinde toplayan balık etli kadınların kıyafet seçimlerini galerimizde inceleyebilir, siz de tarzınıda uygulayabilirsiniz…